Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyNovi KFL+?

#11
Ne znam šta da mislim...

[Slika: 9d26GtG.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel, nikola
#12
Pa Frankenštajn .. malo od ovog malo od onog .. bice tu negde kao v3 mini/ v3 plus ..
#13
Malo je kratak za moj ukus...videćemo.

#14
Ovaj Kafun Lite mi liči na sve kayfune posle Lite verzije (osim V4), samo mi na Lite verziju ne liči...
Da li će ovo biti još jedno uzimanje para na imenu, ili će dotični i pružati performanse starog dobro KFL, ostaje da vidimo.
#15
Рупчага, а?!?

Послато са IQ1019N уз помоћ палца
#16
Ne znam, al mi ne deluje da će biti naslednik onog čije ime nosi. Sve u svemu, za 3 dana izlazi pa ćemo videti.

[Slika: jeEeCfE.png]

Ako je verovatni glasinama, cena će biti 79.90 € (ovo je baš neproverena informacija). Znam da će ih Creme De Vape imati na stanju 22. feb.

[Slika: 9nqwBWp.jpg]

[Slika: X6E1ohV.jpg]

[Slika: J8qJdbs.jpg]

[Slika: qtFZUwU.jpg]

[Slika: M2SMShG.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle
#17
Čekam klon.

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
#18
Ako nekom znači... Neko na fejsu okačio slike, puni se odozDo.

[Slika: KFL.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • nikola, Oddy
#19
Evo ja napravio sam...[Slika: 18c34e9a4a8f9ee93dcde7493cec676c.jpg]

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
#20


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • nikola, Oddy
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)