Btw, Limelight machanics FIFTY / 50
|
|
Btw, Limelight machanics FIFTY / 50
25-03-2019, 11:03
Mu fali duvaljka ili zabalavis celu ivicu?
26-03-2019, 08:19
Izvinjavam se Oddy skroz si upravu, ali znaš i sam da sam ja malo zaostao u razvoju pa je za mene MTL isključivo čista kantalica i to u rasponu žice od 0.25mm do 0.28mm sa prečnikom grejača do 2mm te mi ima pored broja ml i veliku ulogu ima W-aža što se tiče rabljenja baterija...
Sta veli smesko Tod.
--------------------------- ![]() Spoiler:
(23-03-2019, 17:27)Oddy Piše: Što bi se reklo, lepota je u oku posmatrača. Ovaj Bantam Box, tj mini verzija Billet Boxa u izvedbi SXK-a je obični kockasti POD, koji deluje neformasto jer smo navikli da su e-cig modovi, atiji, kitovi, podovi uglavnom višlji nego širi. Tu si u pravu, ali gledano unazad..pa bilo je vec takvih pokusaja pakovanja "slonce u lonce" i svaki taj pokusaj je imao svoju publiku. Meni je interesantan taj povratak na 18350. Ima dosta modova, hibrida...kutijica, koje su izbacene, a slabo propracene.
Da, volim kompaktnost, male i lake uređaje koji će završavati posao. Za MTL i otpore preko 1ohm to može da se obezbedi preko 18350 baterija, pa samim tim i modova manjih dimenzija.
Problem je godinama bio "hajp" oko DL načina parenja i što većih oblaka, pa se i industrija shodno tome razvijala, sa velikim uređajima i više baterija u jednom kućištu kako bi se mogle ispuniti potrebe i ispratiti zahtevi korisnika. Sa nikotinskim solima, koliko se to trenutno na oko čini, stvari se polako vraćaju. Da li je to stvarno tako, ostaje pitanje. Ja se nadam da jeste
Utece mi edit...htedoh da dodam.
Bantam i Fifty 50...razlika u ceni strava! ![]() Ovde je neko vidjenje...izvinjavam se, ali morace da se koristi google translate Fifty 50 от компании Limelight Mechanics (17-04-2019, 10:18)Oddy Piše: Da, volim kompaktnost, male i lake uređaje koji će završavati posao. Za MTL i otpore preko 1ohm to može da se obezbedi preko 18350 baterija, pa samim tim i modova manjih dimenzija. Bravo! ![]() Dotakli smo se prave teme! Industrija se sa prikrivenim namerama ekspandirala sa DL..sad kao idemo ka TZ , ali nije tako...budimo ozbiljni.
|
|
« Starije Teme | Novije Teme »
|