Vejper forum
Novi KFL+? - Oblik za Štampu

+- Vejper forum (http://forum.vejper.com)
+-- Forum: Vejper zajednica (http://forum.vejper.com/Forum-Vejper-zajednica)
+--- Forum: Novosti iz sveta e-cigarete (http://forum.vejper.com/Forum-Novosti-iz-sveta-e-cigarete)
+--- Tema: Novi KFL+? (/Thread-Novi-KFL)

Stranice: 1 2 3 4 5 6


Novi KFL+? - Oddy - 02-02-2019

Youtuber GrimmGreen je danas objavio video pod nazivom "5 Years with the Kayfun Lite Plus" u kojem kaže da koristi ovaj atomizer od 2014., opisao svoje iskustvo i ponovo odradio recenziju. Ono što je zanimljivo je komentar SvoeMestoOfficial koji se pojavio među komentarima na video u kojem piše:

"We think you're ready for an update. Wink"

[Slika: 76lUElv.png]

Da li to SvoeMesto sprema novi unapređeni Kayun Lite + ili je u pitanju nešto drugo?






RE: Novi KFL+? - kinkel - 03-02-2019

To bi bilo fantastično. Hteo sam da kupim original, al u vreme kada sam počinjao sa vejpom, odavno ga nije bilo u prodaji. Sad necu zakasniti Smile


Novi KFL+? - nikola - 03-02-2019

Za njega ne treba nikakav update. Samo da se redovno izbacuju novi primerci.


Jedini problem koji kayfun firma ima je što su ga izbacili tada, sve ostalo su varijacije teme sa više ili manje ili još manje uspeha.
Ja sam ga dugo izbegavao, ni sam ne znam zašto ali od kada ih imam samo njih koristim, ostalo sam poklonio i prodao.
Kaya do groba!


RE: Novi KFL+? - Oddy - 03-02-2019

Pa...treba mu lakše punjenje i opcije za vazduh.
Plašim se da ako bilo šta od ova dva budu dirali, to više neće biti to Confused


Novi KFL+? - nikola - 03-02-2019

To ti kažem, narani prasice I ništa ne diraj!




Novi KFL+? - ncholass - 04-02-2019

I stavi 24g žicu za setup Wink

Sent from my mind using Tapatalk


RE: Novi KFL+? - Oddy - 06-02-2019

Moguće da je ovo u pitanju...a opet, ne mora da znači.

[Slika: S6HrRkg.jpg]

[Slika: 4Txx5d1.jpg]


Novi KFL+? - kinkel - 06-02-2019

Lakse punjenje je sigurno ..[Slika: cb28f5c7ca3276d570a21657237c469e.jpg]


Novi KFL+? - BobanNB - 07-02-2019

Опааааа, нова справица, а?

Послато са IQ1019N уз помоћ палца


RE: Novi KFL+? - Oddy - 08-02-2019

Izgleda da su glasine ipak tačne Big Grin

[Slika: mllaLC2.jpg]