Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyNovi KFL+?

#1
Youtuber GrimmGreen je danas objavio video pod nazivom "5 Years with the Kayfun Lite Plus" u kojem kaže da koristi ovaj atomizer od 2014., opisao svoje iskustvo i ponovo odradio recenziju. Ono što je zanimljivo je komentar SvoeMestoOfficial koji se pojavio među komentarima na video u kojem piše:

"We think you're ready for an update. Wink"

[Slika: 76lUElv.png]

Da li to SvoeMesto sprema novi unapređeni Kayun Lite + ili je u pitanju nešto drugo?



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, kinkel, Pukan
#2
To bi bilo fantastično. Hteo sam da kupim original, al u vreme kada sam počinjao sa vejpom, odavno ga nije bilo u prodaji. Sad necu zakasniti Smile
#3
Za njega ne treba nikakav update. Samo da se redovno izbacuju novi primerci.


Jedini problem koji kayfun firma ima je što su ga izbacili tada, sve ostalo su varijacije teme sa više ili manje ili još manje uspeha.
Ja sam ga dugo izbegavao, ni sam ne znam zašto ali od kada ih imam samo njih koristim, ostalo sam poklonio i prodao.
Kaya do groba!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Pukan
#4
Pa...treba mu lakše punjenje i opcije za vazduh.
Plašim se da ako bilo šta od ova dva budu dirali, to više neće biti to Confused
#5
To ti kažem, narani prasice I ništa ne diraj!

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, Pukan
#6
I stavi 24g žicu za setup Wink

Sent from my mind using Tapatalk
#7
Moguće da je ovo u pitanju...a opet, ne mora da znači.

[Slika: S6HrRkg.jpg]

[Slika: 4Txx5d1.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, kinkel
#8
Lakse punjenje je sigurno ..[Slika: cb28f5c7ca3276d570a21657237c469e.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Pukan, vukpavlovic74
#9
Опааааа, нова справица, а?

Послато са IQ1019N уз помоћ палца
#10
Izgleda da su glasine ipak tačne Big Grin

[Slika: mllaLC2.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, kinkel, vukpavlovic74
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)