08-02-2019, 21:27
Ne znam šta da mislim...
|
|
08-02-2019, 21:47
Pa Frankenštajn .. malo od ovog malo od onog .. bice tu negde kao v3 mini/ v3 plus ..
09-02-2019, 00:24
Malo je kratak za moj ukus...videćemo.
09-02-2019, 00:48
Ovaj Kafun Lite mi liči na sve kayfune posle Lite verzije (osim V4), samo mi na Lite verziju ne liči...
Da li će ovo biti još jedno uzimanje para na imenu, ili će dotični i pružati performanse starog dobro KFL, ostaje da vidimo.
09-02-2019, 16:58
Рупчага, а?!?
Послато са IQ1019N уз помоћ палца
Ne znam, al mi ne deluje da će biti naslednik onog čije ime nosi. Sve u svemu, za 3 dana izlazi pa ćemo videti.
![]() Ako je verovatni glasinama, cena će biti 79.90 € (ovo je baš neproverena informacija). Znam da će ih Creme De Vape imati na stanju 22. feb. ![]() ![]() ![]() ![]()
Ako nekom znači... Neko na fejsu okačio slike, puni se odozDo.
17-02-2019, 22:21
Evo ja napravio sam...
![]() ![]() ![]() Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk |
|
« Starije Teme | Novije Teme »
|