Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyNovi KFL+?

#51
Ne, ne sa punjenjem odozgo...
Elem, u korpi mi je yftk klon 24mm i dodala bih uz njega Bell tank, zato sam pitala. I opet se dvoumim da li ipak poručiti sxk koji je par dolara jeftiniji i bell dodje skoro dž
I tako korpu punim i praznim evo već 10 dana

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
#52
Napravio grejač 2mm kanthal a1 28g 1.062 oma 9w.

Mislim da je resenje manji grejac sada je to mnogo komfornije što se tiče mog ukusa.
Pretpostavljam da se grejač samim tim što je manji lakše hladi i para je hladnija.
Aroma odlična, th bije.

Tek sam stavio build ali za sada je to dosta bolje.
[Slika: 219252fa10d71b74e994173ba7aec96f.jpg]

Sent from my mind using Tapatalk
[Slika: 6667064cdc48591dc823419394a51299.jpg]
[Slika: 9fa6f5f2a2add131d39f132e14b75ed0.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, kinkel, Oddy
#53
Tema zatvorena.
Nastavlja se na sledećem linku: Kayfun Lite 2019 MTL RTA by SvoëMesto
[Slika: sig.php?start=2016-05-01&rate=30]
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)