Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyNovi KFL+?

#41
@vukpavlovic74 Postavljen setap za TC upravo. 0.32mm SS316L preko tačno 2.5mm. Javljam utiske.
Btw, napisao je @ncholass pre tvog posta da je probao TC i da mu je bolje nego na VW.

[Slika: 0c88317160e6741e802f6a98fb9a2ab0.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
#42
Nije bio odredjen do kraja (treba mu par dana da donese definitivan sud) pa rekoh da pitam i druge...
Što se raznih ekstenzija tiče mislim da više maskiraju nego što rešavaju problem...jeste da se para rashladi jer predje dug put al ako se grejač zbog male komore pregreva onda odašilje kojekakve štetne materije, tako da je bolje rešiti problem u korenu...
S druge strane znam da Kinkelu smeta SS žica pa ne znam šta raditi u tom slučaju...
@Oddy
Kad smo već kod TC žica koje nisu SS, nikad nisi napisao par reči o onoj žici koja ide uz Dicodes...a bilo bi ljepo Smile
#43
Nisam pisao o NiFe30 Resistherm jer su poslali žice za 3-4 grejača. Relativno je ok količina za testiranje, ali je problem ispao kada sam pokušao da napravim "twisted" varijantu, a ona se pokidala Rolleyes
Nakon toga mi je ostalo taman toliko da napravim jedan grejač, koji sam probao i...prednost je što je sa Dicodes uređajem bukvalni "Plug and play". Ostalo...TC ko TC. Nisam baš nešto merodavan za nijanse. Ako ništa drugo, bar sam sa njom imao najpozitivnije iskustvo od ostalih materijala koje sam probao u TC-u do sada (Ni200, Ti1, SS raznih proivođača i TCR-a). Pored toga, može kao i SS da se koristi u VW modu.

Gledao sam da uzmem ceo kotur. On i nije baš jeftin, 10m mislim da je oko 15e, ali je poštarina koliko i žica. E reko nećeš! Dodgy Pored toga, verovatno bih napravio nekoliko grejača da još jednom u beskonačnom nizu potvrdim sebi kako mi se ne sviđa TC i odložio bih je među masom drugih stvari koji čekaju "bolje dane"...

I da, osetio sam i kod nje neki ukus, koji ne znam sa čime bih uporedio. Sa duvanskim tečnostima mi je i ok, ali bi mi teško prošla sa nekim kremovima ili voćkicama.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74
#44
Mali off
Mislim da TC daje slabiju aromu i generalno losiji kvalitet pare ali je neuporedivo zdraviji (mada vidim da to retko koga zanima)
Primer - kad koristim KFL u TC-u, posle nekog vremena, kad se grejac zagreje, vidim da mod salje nekih 4-5 W na zicu da bi je zadrzao na T do 240 C...tako da mislim da kad na istom tom atiju raspalim 10-14 W, posle 15-ak minuta tempertura grejaca ode na minimum 300-400 C ako ne i vise (SS)...ali svako ima svoju logiku parenja
#45
evo ovako moze da prodje .. mtl klepton, 1,2oma, 8,3w (snaga na donjij granici), najduzi dt ..
[Slika: 9a927bdb4324ab60fbf3bbb72edd5448.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, ncholass, Oddy, vukpavlovic74
#46
Jel ovaj Bell tank skroz providni ili je mlečno beli? Nikako da pustim porudzbinu, sve imam utisak da nešto fali...

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel
#47
hmmm, mene pitas !? .. moj je zut tj ona zuckasta boja (inace sxk), al pase lepo i na utrona. Beli je mlecno beli, nije skroz providan.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Draganchica
#48
Evo ti providan...vidim nije bilo pobune tamo.

YFTK Replacement Bell Tank for 22mm KF Lite 2019 Styled RTA Atomizer

[Slika: 9693627-2.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Draganchica
#49
Mislim da traži ekstender varijantu od 3.5mm Smile
Eventualno ovako nešto od 3ml sa punjenem odozgo (aka Steam Tuners klon) sa 3FV

YFTK Replacement Tank Tube for 22mm KF Lite 2019 Style RTA - Transparent, PC, 3ml

[Slika: hLKGI43.png]

EDIT: Ispravio link, hvala @Samac
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac
#50
Proveri link Smile

[Slika: img-404.jpg]

...gledao i ja skoro, al me buni punjenje...odnosno kasnije piskanje.
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)