Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: mejdenReview Vendy Vape Berserker V1.5

#21
@Oddy
imas original dvarwa?
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#22
Ne, "No-name" klona imam.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez
Odgovori
#23
Ajde @Oddy ne foliraj se probo si ti sve. Cool

Bers slatke duvane bas fino iznevilise, jeste da ubije dosta nota ali to mu je i fora rekao bih, dosta blizu cigare te dovede sa pravom tecnoscu, jos kad dodas paru i cug koji daje - bombona. Gorke duvana u Bers ne sipati!

Kakav ti je KFL2019 u odnosu na Prajm, je l' i on zvizdi promaju i daje mnogo vlaznu paru?
Odgovori
#24
Wvo ja da odgovorim.

Berserker bilo koji - moze sve.
Ima svoj fazon arome, vlazan kako treba i najbolji za duvane.
Ostale arome su OK, ne mutora previse.
KFL 2k19 je all rounder i daje jako vlaznu paru ali mkra lepo da se lepo usteluje vazduh ili ima zvizduk blagi pa nekome smeta, kao meni recimo. Zvizduk - dok vucem kao da deo vazduha falšira pored nekako čudno.
Onda se to eliminiše dotezanjem vazduha ali onda vazduh ne odgovara, nije to to.
Tako da imam dva Bersa V1 i jedan V1.5 i bolji mi je V1.
Takodje, nije ni kombinacija V1 telo i ostatak od V1.5 Smile
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, mejden, Oddy, Samac
Odgovori
#25
@Guru uzeo u medjuvremenu KFL '19 i nisam se pokajao. Meni ne daje uzasno vlaznu paru kao recimo Prime, jeste malko vlaznija al nije strasno. Bolja aroma od Bersa uglavnom, pogotovo kod gorkih duvana. Da zvizdi, zvizdi, isto ko i Prime. Dosta tesno podesavam vazduh tako da meni nije uzasno. Meni je KFL upgrejd u odnosu na Prime, pogotovo sto nije supalj ko stariji brat. A Bers vs KFL19, nijanse su u pitanju, ja sam malo vise za KFL. Mozda samo zbog izgleda i sto je super jednostavan.
Odgovori
#26
@vladimirkrstic kako ti zviždi Prajm,imam 2 originala i na ni jednom ne zviždi.. Bers v1 mini meni top za duvane ali za poluduvanske ili kremove Prime je bolji..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Odgovori
#27
Primetio sam da hoće kod skoro svakog atomizera da se pojavi zviždanje ukoliko se nađe tečnost u kanalima za vazduh.
Odgovori
#28
@pablo Pa nije bas zvizduk, nesto izmedju zvizdanja i sustanja. Uglavnom cuje se poprilicno. Nije da mi smeta preterano, al nije bas ni prijatno. @Oddy suv ko barut i zvizdi, mozda je samo i do mog primerka. Inace ovaj mali je najvise kriv za zvizdanje. Plus AFC koji pusta vazduh sa svih strana pa susti.

[Slika: 1oEnQlg.jpg]

Pretpostavljam da i KFL ima slican kanal za vazduh.
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)