Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: mejdenReview Vendy Vape Berserker V1.5

Stigla stakla sa Alija.

Jedini "problem" - ne dihtuju kao fabrička tj. kada se skine baza, staklo ne drži gumica, skoro pa da spada staklo.
Verovatno bi deblje gumice držale bolje.

No, kada se sve sklopi, dihtuje sve, nema curenja, staklo stoji kako treba.

Izmerio sam špricom, staje ravno 3.5ml.

Dva komada koštaju 2.58$ plus shipping oko 2.5$.

Evo i kako izgleda.

Uglavnom, nije neka lepota ali završava posao Wink

US $2.58 | 2pcs/lot Berserker V1.5 MTL RTA Glass Extended Pyrex Tube Fat Boy Convex Replacement Bulb Bubble Tubes
https://s.click.aliexpress.com/e/SThoMK8[Slika: f51d85f266bb3a3916c7d96f51bb9ef9.jpg][Slika: fa8aeb888a2c96219c3901107294af0e.jpg][Slika: 5cc05868642cb390b1a21792b7a4cea4.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, mejden, Oddy, Samac
Odgovori
Ja sam koristio žuto staklo sa V1klona, super radi, mada možda malo štrči sa strane, al neprimetno malo.
Odgovori
Oce gresio sam.... sve sto sam lose rekao za Berserker, da je prosecan, nista narocito i tome slicno.... opasno sam jeo g***. Tolko.

Nego ima li neko da pravi aftermarket delove za bers? Top cap, afc prsten? Isti plasticni drip-tip samo bez ovog ruznog grila(koji kao ladi)?
  • mejden
Odgovori
@vladimirkrstic
pazi, što se tiče bersa, nije to loš atomizer, ali ni on ne može da isprati svaku tečnost, u suštini je ok ati, ali ima i on nedostataka. Kod njega je dobro što je pouzdan, mislim ako se zna sa njime, dobro je napravljen i ako se malo pazi na njega delovi ti netrebaju. Po meni to mu je velika prednost.
Odgovori
Berserker samo za duvane,evo zadnji sam imao berserker mini i prodao liku zato sto mu bas trebao a ja ga slabo koristio zato sto kad sipam poluduvansku tecnost nije to to i Prajm je bolji za takve tecnosti..
Inace za duvane bers je medju top 3

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Odgovori
Za duvane i pricamo s' obzirom da iskljucivo duvane parim. @pablo koja su druga dva na top listi?

Mislio sam na afc prsten i top cap drukcijeg izgleda, zato sto su mi fabricku bas nja.
  • pablo
Odgovori
To bolje @Oddy zna on je za duvane i mtl atije tata..
Po meni berserker,galaxies i doggy sxk

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Odgovori
@pablo koje pseto, 2k..16? Uf sto orginal lepo kosta. -.- Prajm mi daje mnogo bolju aromu sa NETovima od Bersa ali kako sam se navikao na Bers postao mi mnogo supalj i daje mnogo vlaznu paru.
Odgovori
Ma kakav crni tata @pablo Big Grin Ima ljudi mnoooooogo iskusnijih koji su probali daleko više atomizera.
A i u pitanju su nijanse i subjektivni osećaj, tako da je veoma diskutabilna tema. Ja u poslednje vreme najviše koristim pouzdane atomizere, sa većim kapacitetom, lakim održavanjem i premotavanjem, lakom dopunom, generalno, postaje mi bitnije da imam što manje smaranja sa njima nego kakvu paru i ukus dobijam. Tako recimo već duže vreme nosim Dvarwa kao prvi izbor jer mi je skoro savršen atomizer. E sad to što me kvalitet pare, vazduh i aroma nerviraju...ne mislim o tome. Radi ono što treba, a to je da me drži dalje od cigareta bez previše da mislim o njemu.
Sa druge strane, određeni genesis mesh atomizeri, bar po meni, se ne mogu porediti ni sa jednim redovnim na pamuk koji sam probao. Ali zato održavanje i vreme koje traže da im se posveti... jednostavno mi je nekad previše.

Ako bih trebao da dam neko mišljenje za redovne atomizere i duvanske tečnosti... svakako bi to bio Bersa Mini na prvom mestu, ali mi je opet, ta njegova gorčina i ubijanje ostalih nota previše. Za drugo mesto...ne znam da li bih mogao da ga stavim na drugo mesto, tako da će ipak deliti prvo sa Bersom, a to je KFL+. Treće mesto, hm, aj recimo neki od GUS Phenomenona. Oni su ubice sa svim aromamama, pa tako i duvanskim. Jedni od retkih koji dominiraju u svim segmetnima što se tog tiče. Na stranu što imaju neke druge mane. Ako je u pitanju samo aroma, onda, po meni, moraju da budu na prva tri mesta definitivno.

I tako se ja raspisao na temi o Berserkeru V1.5, a ni reč o njemu. Šta da radim kad ga nisam probao Big Grin
  • Bolle, pablo, Pedja, vladimirkrstic
Odgovori
@Oddy imamo slicna misljenja samo sto nisam probao Phenomenona a bers mini za ciste duvane je super a Dwarv i Prime za poluduvanske.. Mada stari Doggy sxk 216 je odlican i bolji je klon od originala..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)