Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview Brunhilde MTL RTA 23mm

Brunhilde MTL RTA by German 103 and Vapefly

[Slika: fSojWTr.jpg]

Kratak info:
(iako se svuda vodi kao RTA, ovo je po meni tipičan RDTA)
  • Širina: 23mm
  • Visina: 59.50mm (sa kraćim drip tipom i bez 510 konekcije)
  • Zapremina tečnosti: 5ml
  • Materijal: stainless steel
  • Konekcija: 510
  • Kontrola vazduh: 6 dek umetaka (0.9mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.8mm, 2.1mm i 2.5mm), ulaz spolja bi trebalo da je 3.2mm
  • Punjenje sa strane preko rupice širine 3.2mm

[Slika: 0pcSGlz.jpg]

[Slika: 1EIHRMW.jpg]

[Slika: eSCKpZj.gif]

[Slika: 1PuAXi0.jpg]

[Slika: JdibJnX.jpg]

[Slika: TlE7xrl.jpg]

[Slika: fClmmJq.jpg]

Jedinu recenziju koju sam do sada našao je na nemačkom

Cena na 3FVape je $49.99
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, kinkel, mejden, Samac, vukpavlovic74
Odgovori
U dosta sam ovi BF grupa i apsolutno ga ljudi mnogo hvale, da je extra rta, mada za naše pojmove možda malo veća cena, ali ja se nebih bunio uopšte, ali da je takav kao pričaju. Sad su pustili stotinjak komada po nemačkim vape shopovima samo da bi ga ljudi probali, pa eto ako neko ima mogućnosti može i da se proba.
Mislio sam kad sam rekao da bi ga probali, fa se ode do vape shopa i ono probaš, čisto zbog probe.
Odgovori
Hvale ovu MTL verziju ili starijeg brata DL?
Odgovori
Ja sam razumeo ovog novog MTL, i da su njega pustili za probu. Ispravi me ako nisam dobro skontao, ali evo već par dana se dopisujem sa nekom kinezima i italijanima i tako sam razumeo. Možda i nisam u pravu, al evo preganjam se sa nekim kinezima za cenu...
  • Oddy
Odgovori
Vazduh sa strane, tj odozdo, mali promeri rupa, komora nije prevelika, sajle za natapanje - ide u korpu.
Brunda DL je vrhunski atomizer ko voli DL, tako dobro radi da je nerealno.

Jedino visina kao mana, sve ostalo je pun pogotak.
Naravno, Betu onako, kad kaze onako, znaci da je vrh i obrnuto
Trying to stay sane is a life time hobby Good
  • Oddy
Odgovori
Što se tiče ovog atomizera, kolko je dobar, govori u prilog to da na BF ima nekoliko grupa samo i isključivo zbog njega, i samo njime se bave. Tako da verujem da je dobra stvarčica.
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)