Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Review Ehpro Bachelor X rta

Ovo je malo stariji rta ali jos je aktuelan i moze se naci po ceni od ok 20 $ +/- par $, zavisi koliko ste motivisani da surfujete.
Meni je ovo prvi single coil DL rta i mogu reci da sam potpuno odusevljen. Isprobao sam nekoliko i rekao bihda nije dobar za obicne zice tj ne postize vrhunske rezultate sa njima (barem sa mojim nivoom znanja)...ali kad se stavi neki triple ili quad clapton, postaje neverovatna masina za aromu. U TC-u radi iznenadjuce dobro kako u TCR (na Wire wizardu je TCR za moju zicu 3x28 ga/38 ga sve SS - 88) tako i SS modu. Ono sto mi se najvise dopalo je to da ne mora da se pusta velika snaga da bi se dobila odlicna aroma.
Farba se odlicno drzi.
Kvalitet izrade je odlican, rezervni delovi su tu da omoguce visegodisnju upotrebu. Drip tip je 3+, moze da prodje, ne pravi nikakave probleme ali zato ati prima sve klasicne 810 dt-ove.
Cug na njemu ide od rDL do DL. Iako otvori za vazduh izgledaju ogromno, centralna rupa nije velika i ima lep cug ali nije to promaja za 100W+ seup-ove.
Baza je u fazonu novih Genesis atomizera, lepo radi, nema apsolutno nikakvih problema prilikom punjenja i dosipanja...naravno treba potrefiti kolicinu vate...sa 3 mm precnikom grejaca radi kao pesma, sa 3,5 mm bi morao malo da se istanji pamuk na krajevima. Prilikom postavljanja komore, nije lose napraviti par krugova u suprotnom smeru da se vata ne zaglavi.
Sve u svemu ja sam odusevljen...stare DL kuke bi rekle nije to nista ima 1000 boljih single coil RTA-ova...

Osnovne karkteristike
sirina : 24-25 mm, zavisno od boje ili modela nisam uspeo da provalim
visina : 50 mm
tezina : 57 g
zapremina : 3,5 ml obicno staklo / 5 ml Bublle

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, ezgeta, Oddy
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)