Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Black Note Premium Vejp Tečnosti

#11
Što se Sneška tiče i moj se srušio ali se vrlo brzo ponovo vozdigao Smile
Mrzelo me da čitam tabele i istraživanja suština je da su NET tečnosti daleko manje štetne od duvana i malo štetnije od običnih tečnosti...a i grejač ne laže, sve ti je jasno posle par isparenih tankova
U principu NET je super, samo mu treba naći pravu namenu i meru. Mene je spasao od povremenog paljenja cigarete a to je bila moja boljka od samog početka parenja tj nekoliko godina unazad. NET tečnosti su jake, dnevno ti ne treba baš velika količina. Druga stvar, većina proizvođača preporučuje 10-15% NET arome u tečnosti a meni je 2-3% skroz ok.
Tih tvojih 13k din mi zvuče naučno fantastično...imaš na (inter)net-u recepte za pravljenje DIY NET aroma i sve je zaista jednostavno tako da sa dva pakovanja duvana (napr Drum), litrom alkohola, zamrzivačem, filterima za kafu i još par sitnica možeš da pokrpiš NET potrošnju za X narednih godina...verujem da su tečnosti koje si pazario odlične ali i ove DIY su bolje od bilo čega drugog u svetu parenja što nije NET
Odgovori
#12
E sad DIY je na skroz drugoj strani spektruma. Jos nisam smuckao najobicniju tecnost kamo li da se zajebavam sa NET aromama. Po ovim potrebstinama koje si nabrojao pricas o tome da sam cedis duvan? To je vec next-next-level. Big Grin

Utisci posle prvog dana su da sam izvejpovao nekih 20-30% manje tecnosti nego obicno sto je veliki plus, bonus kafa imam mnogo bolji ukus uz "pravu" cigaru. Negativno je sto sam jutros prvi put od kad parim imao grozni pusacki slajm u grlu, ako se tako nastavi to je za mene deal breaker.
Odgovori
#13
Sam cediš duvan i posle si miran jako dugo...ali koga mrzi da se bakće s tim postoje i NET arome koje su daleko pristupačnije...napr La Tabaccheria...kolko se sećam prilično su povoljne i dobre arome (barem neke od njih), cena je bila negde 7-10 E za 10 ml ako se dobro sećam, tako da dobiješ NET tečnost po manje više istoj ceni kao i obične tečnosti...naravno postoje i razne druge NET arome i tečnosti u raznorodnim platežnim razredima Smile...
Postoje strani forumi posvećeni isključivo NET-u
Po meni NET nije za celodnevnu upotrebu - pre da se s vremena na vreme častiš
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic
Odgovori
#14
Ima na HealthCabin trenutno popust, i to debeo.
Black Note tečnosti, ove iz opisa sa prvog posta, su $1.24 za 10ml. Maksimalno može da se uzme 7 komada, preko toga ne šalju. Ima i bonus kod za popust LIQUID20, tako da 7 komada od po 10ml izađe $8.97, popust kod -$1.79, dok je poštarina $10.42. Sve ukupno je $17.60.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic, vukpavlovic74
Odgovori
#15
(11-04-2019, 18:41)vukpavlovic74 Piše: Po meni NET nije za celodnevnu upotrebu - pre da se s vremena na vreme častiš

Rano je da potvrdim to ali definitivno losije utice na grlo nego regularne tecnosti, mozda je samo period navikavanja. Za chejnvejp definitivno nisu ali nemam ni potrebu da zachejnujem kao sto sam do sada radio sa regularnim tecnostima. Od tog cascavanja sa vremena na vreme bar kod mene nema nista, da tako mogu cascavao bih se cigarom sa vremena na vreme ali ne ide. Big Grin Ne mogu da vidim sebe da uzmem regularnu duvansku tecnost dok imam ovo, kremaste i vockaste da al duvanske bas bi bio bedak.
Odgovori
#16
Kod parenja je najbolje to što ništa ne mora na silu. Sećam se kad sam prvi put dobio NET aromu (i napravio tečnost od nje), danima ništa drugo nisam pario...medjutim posle odredjenog perioda jednostavno sam počeo da smanjujem i to bez ikakve odluke. Zapravo jedina odluka koja sam tad doneo bila je da parim samo NET iako sam pročitao da su štetnije nego obične.
Sad imam jedan KF mini V3 i u njemu NET tečnosti. Nekad ga ne uzmem u ruke po dve nedelje a i kad ga uzmem vrlo retko parim NET ceo dan. Al zato za izlaske ili uz pivo, kafu i sl nevidjeno prija. Tako da režim čašćavanja će ti doći sam od sebe.
Mini V3 je baš jeftin (klon), tako da nije loše imati jedan za NET, jer je neprevazidjen. Za ostale tečnosti mi nije prijao...ako nemaš jedan ati samo za NET ili ćeš bataliti NET ili sve drugo...smara stalna zamena vate
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic
Odgovori
#17
'de ste ljudi, sto godina. Smile Samo da javim ako nekog interesuje da je Black Note pojeftineo pristojno pogotovo ako se uzima u novim bocicama od 60ml, one su $33, a stare od 30ml su $19. Inace shipping preko $100 je dz i ljudi su mi uvek platili sve troskove carinjenja. https://www.blacknote.com/e-juice/prelude/
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy
Odgovori
#18
(18-05-2020, 19:38)vladimirkrstic Piše: 'de ste ljudi, sto godina. Smile Samo da javim ako nekog interesuje da je Black Note pojeftineo pristojno pogotovo ako se uzima u novim bocicama od 60ml, one su $33, a stare od 30ml su $19. Inace shipping preko $100 je dz i ljudi su mi uvek platili sve troskove carinjenja. https://www.blacknote.com/e-juice/prelude/

Vladimire kako to mislis platili ti troskove carinjenja? Koliko vidim ne salju USPS-om, samo Fedex ili DHL sto znaci vrednost preko 50 eur oko 3500 din samo za uslugu carinske spedicije plus slanje dokumentacije, uplatnice i sva ta sranja. Jedino ako na carinskoj deklaraciji iskazuju umanjenu vrednost, sto cisto sumljam..
Odgovori
#19
(17-07-2020, 00:33)silverglider Piše: Vladimire kako to mislis platili ti troskove carinjenja? Koliko vidim ne salju USPS-om, samo Fedex ili DHL sto znaci vrednost preko 50 eur oko 3500 din samo za uslugu carinske spedicije plus slanje dokumentacije, uplatnice i sva ta sranja. Jedino ako na carinskoj deklaraciji iskazuju umanjenu vrednost, sto cisto sumljam..

Platio Black Note sve troskove. Zasto, ne znam. Da pitam nisam hteo, jer kad nesto radi ne pipas da ne pokvaris. Smile U medjuvremenu se situacija promenila, bas kad sam narucio godisnje zalihe, pa sam platio sve ja. Sad
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)