Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview Vandy Vape Kylin M RTA

#1
Kylin M RTA by Vandy Vape

[Slika: jF6oEQR.png]

Moguć izbor između 7 boja

[Slika: rlJdPsK.png]

Kratak info:

Širina: 24mm
Visina: 34mm (bez 510 pina i bez drip tipa)
Zapremina tečnosti: 3ml (4.5ml sa balon staklom)
Materijal: 316L stainless steel konstrukcija
Konekcija: 510
Kontrola vazduh: podešavajući odozgo
Punjenje tečnosti: odvrtanjem kape

Predviđem za korišćenje sa mesh grejačima

[Slika: UUXPBo0.jpg]

[Slika: Zwiu9WH.jpg]

[Slika: 2vOrvh9.jpg]

[Slika: U5Y1x2B.jpg]

[Slika: wsljBRH.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic, vukpavlovic74
Odgovori
#2
Pokraden Profile rda i Profile Unity RTA. Uzeto je ono najbolje od njih tj dek a za vazduh su sami napravili rešenje i to bih rekao da su fenomenalno rešili vazduh...
Do sad sam imao dilemu koji da poručim a sad imam trilemu...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, Oddy, Samac
Odgovori
#3


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, vladimirkrstic, vukpavlovic74
Odgovori
#4
Authentic Vandy Vape Kylin M Rta Rebuildable Tank Atomizer
44.99$
...sa MAP kodom 30.29$

[Slika: 4ccd3c6905f6.png]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#5
Sa mesh grejačem je malo drugačiji ukus, pitanje je koliko se to kome sviđa. Da ne zaboravim i potrebnu nabavku rezervnih grejača. Onda je tu i postavljanje vate ispod mesha i dok se pogodi količina (a treba ga podosta). Verujem da mogu i obični grejači da se "uglave" u ove hvataljke. Atomizeri sa vazduhom odozgo se nisu do sada isticali sa aromom kao oni sa vazduhom ispod grejača. Uglavnom se kod ovakvih atomizera aroma kompenzuje sa tim što je "otporan na crunje" tečnosti dole kroz otvore, ako se ne pogodi setap. Pitanje je kakav će Kylin M RTA biti po ovom pitanju. Sam vazduh me najviše potseća na Dead Rabbit.
Nisam previše u ovom polju, ali mi svakako deluje zanimljivo.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac, vukpavlovic74
Odgovori
#6
Na FT forumu u vezi Profile Unity RTA sam postavio pitanje o korišćenju "običnog" mesha i odgovori su otprilike da je ok ako se koristi mesh veličine do 200, al evo detaljnije koga ne mrzi da čita
https://www.fasttech.com/forums/9690794/...esh-strips

@Oddy
Tvoje poređenje sa Zekom je skroz na mestu i obzirom da Zeka daje (pre)toplu paru a da svi kažu da je sa mesh-om para hladna, pomislio sam da je ovo možda dobro rešenje...al s druge strane na Unity imaj onaj fenomenalan vazduh kao na Aromamizeru, Blitzenu itd

Moraću da sačekam da neko od naših da detaljnu recenziju Profila...ili bar detaljan opis kakvu paru daje
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#7
...moze.

[Slika: Flat_large.jpg]

[Slika: 71t-s1r-yAL._SL1500_.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)