Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview Steam Crave Aromamizer Lite RTA 23mm 3.5ml

Aromamizer Lite RTA by Steam Crave

[Slika: G6JNA2G.jpg]

Moguć izbor između 3 boje

[Slika: lMrFgJw.jpg]

Kratak info:

Širina: 23mm
Visina: 47mm (bez 510 pina sa drip tipom)
Zapremina tečnosti: 3.5ml (4.5ml sa balon staklom)
Konekcija: 510
Kontrola vazduh: podešavajući odozdo preko prstena
Punjenje tečnosti: odozgo odvrtanjem kape
Single coil dek
Vazduh udara grejač sa strane

[Slika: wZ9jXhM.jpg]

[Slika: 7YKA6yp.jpg]

[Slika: Yu0N8MN.jpg]

[Slika: O9ZrR4b.jpg]

[Slika: Ko5K92E.jpg]

[Slika: kWUTPvp.jpg]

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Marekg, Samac, vukpavlovic74
Odgovori
Pogledao sam na sajtu proizvodjaca i u recenziji gore i reklamiraju ga kao RTA za rDL i MTL, sto je za rubriku vicevi...
Zanimljiv build deck. Nikad nisam video takav. Sto se ostalog tice slican je svojim prethodnicima. Zapravo ima jos jednu ozbiljnu prednost - suzenu komoru...
Imam Supreme V2 i u njemu postles i velositi dek. Jedini RTA u kome mi je horizontalni grejac bolji u velositi deku...

• Oddy, Samac
Odgovori
FT klon!

Authentic Steam Crave Aromamizer Lite RTA Rebuildable Tank Atomizer
3.5/4.5ml / 23mm diameter
42.90$

[Slika: 9691916-9.jpg]
Show ContentSpoiler:
[Slika: 4ccd3c6905f6.png]
  • Marekg
Odgovori
Nije klon, piše Authentic Big Grin
  • Samac
Odgovori
Probao sam sve Aromamizer-e, od prvog do poslednjeg.
Vertical build i vozi, odlični su.

Ovaj poslednji Lite je indirektna kopija Blitzen-a, udara vazduh sa strane a samo jedan coil.
Deluje zanimljivo ali sam se umorio od njih Smile
Supreme V2 je bio poslednji dobar sa dva deka JFC-om.
Trying to stay sane is a life time hobby Good
  • Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
Vaistinu vertical!
Nije mi jasno zasto daje tolko bolje rezultate u vertikali? Dal zato sto vazduh bolje gadja grejac?
Pitanje - imam na Supreme V2 onaj vrljavi postles dek sto cudno vuce tecnost, nekeko otpozadi a ne sa strane kako bi trebalo (ako sam uspeo da objasnim)...jel gresim ili je velositi bolji od njega? Kako uciniti da taj dek bolje radi?
Odgovori
Definitivno je vertikalni coil bolji od horizontalnog, pod uslovom da postoje tehnikalije koje nam to dozvole, mada moze i na paralelne postove. Isto tako, procentualno, manje je dry hit-a na vertikalcu! Idealan pokazatelj je rad na drip atomizerima, bilo na BF, ili standardnoj varijanti...otvor za vazduh sa strane.

Svojevremeno sam se dosta bakcao sa Anima RDA (Atmomixani-jev klon). Postovi pod uglom, ali tek nakon sacinjenog vertikalnog setup-a je profunkcionisao kako treba, ali sam uklonio jedan post zato sto je predvidjena mogucnost duala. Kasnije, gde god je postojala i zera da se napravi verikalni coil, to sam i cinio.

Moje misljenje, a to "moze da bidne, ne mora da znaci" za ostatak vaperske populacije, vertikalni coil ima mnogo bolje opstrujavanje vazduha oko sebe (oko zavojnica) od horizontalnog, koji dobija vazduh sa strane, zahvata samo deo navoja koji su na direktnom "udaru", a ostatak se raspruje, odnosno to je blagi procentualni gubitak odavanja pare. To vazi i za horizontalni coil, kome je vazduh ispod.

Kod vertikalnog coila vazduh mnogo lepse "grli" zavojnice i to je taj deo mog misljenja.
Nisu ludi npr kod Galaxies RDA (mada je on konstruktorska katastrofa...Titanik medju RDA) sto uvode vazduh sa obe strane coila i nesamo kod njega. Sve vise je takvih proizvoda!

[Slika: 3223af469033.png]
  • Oddy, vukpavlovic74
Odgovori

• Oddy
Odgovori
Jedini pravi i najbolji

[Slika: 8e1c3bf9ccaf454f896c9cbd2b5dc8ef.jpg][Slika: 9b15425ae9318020e94a5b391c2fb3d1.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)