Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Preview Doom RTA

Kad sam video logo na ovom atiju, pomislio sam da ću morati da ga kupim po svaku cenu. Dok sam bio mlađan lovac ja, Doom mi je bio jedan od omiljenih bendova a proizvođač im je maznuo logo 1:1, dakle bez greške...ali pošto je ekipa iz benda Doom tražila od Damn Vape-a da sklone njihov logo sa atija, loga na sledećim primercima neće biti. To nažalost izgleda neće mnogo uticati na moju odluku da nabavim dotičnu spravu, jer kako se čini na prvi pogled, ovo je najbolji mesh RTA napravljen do sad...
Ovako izgleda i biće dostupan u ovim bojama

[Slika: DOOM-RTA-2-1.png]

Što se tiče postavljanja mesha, teško da može biti jednostavnije...

[Slika: DOOM-RTA-3-6.png]

Postavljanje vate, takođe - prosto ko pasulj...

[Slika: DOOM-RTA-4-6.png]

Ima novi sistem napajanja, koji je proizvođač nazvao 3D natapanje...poenta je da se vata natapa i preko krajeva i odozdo...koliko dobro natapa, možemo videti u Vaping Vick-ovoj recenziji...gosn VV pokušava da chain vape-uje na njemu dok se boje ne rastope ali ništa od dry hit-a i sličnih pojava

[Slika: DOOM-RTA-5-6.png]

Vazduh pada pod uglom koji je navodno savršen za dobro hlađenje i aromu. Na ovoj slici se vidi da drip tip ima žljeb za zadržavanje kondenza, tako da ispada da su stvarno uključili mozak ovaj put...

[Slika: DOOM-RTA-6-6.png]

Cjena prava sitnica...24$ na FT (pre-order sa MAP-om), na Aliju od 21$ sa free shipping-om itd

Sve u svemu izgleda kao puslica...dođe mi da se izujedam što sam pre neki dan naručio Profile Unity

Dimenzije su
širina 26 mm
visina 31,6 mm
zapremina 4 ml
težina 50 g

I na kraju par recenzija (koje su postale neupotrebljive i teška cirkusarija, al ajde...može da se vidi kako ati izgleda)

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Samac
Odgovori
Authentic Damn Vape DOOM Mesh RTA Rebuildable Tank Atomizer (Standard Edition)
31.99$
...sa MAP kodom 23.39$

[Slika: 9696534-3.jpg]

[Slika: 9696534-1.jpg]
[Slika: 4ccd3c6905f6.png]

Authentic Damn Vape DOOM Mesh RTA Replacement Glass Tank
4ml
2.49$

[Slika: 9696537-1.jpg]
[Slika: 4ccd3c6905f6.png]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74