Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyLimelight Mechanics

#11
Imao Purple Orchid, mnogo dobra lula.

Jedino je smor što je teško doći do njihovih proizvoda.

Mod sam odavno merkao ali odustao posle 16 prepiski oko naručivanja i te priče...
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
#12
@Guru da je tesko nije i ako sam ja dosao do njihovih proizvoda cak i popusta mogu i drugi(samo nema ili nece svako da plati 300-400e)..
Inace zna se dobro zasto nece da posluju ovde a koga god preko da pitas,cak i u komsiluku svi ga hvale..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Odgovori
#13
@pablo

Pylon je u tom trenutlu bio nedostupan a ocekivano vreme isporuke je bilo vise od mesec dana.
Nzalaost, cena je bila prevelika tada tako da sam odustao.

Mozda i jedan od najlepsoh modova kone sam video.
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
#14
Limelight Fifty 50

[Slika: FYCFdUY.jpg]

Kratak info:
  • Širina: 50mm
  • Visina: 50mm
  • RAM Mosfet čip
  • 18350 baterija (nije uključena u paket)
  • Billet Box rev.4b Boro tank kompatabilan (nije uključen u paket)
  • Mogućnost menjanja panela
  • Mogućnost menjanja dugmića

Cena: u zavisnosti od materijala od ~130e do ~160e

[Slika: UVxCENH.jpg]

[Slika: Hkjd8P4.jpg]

[Slika: DkrBsw0.jpg]

Recenzija prve verzije




Recenzija trenutno aktuelne verzije 2


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle
Odgovori
#15
Limelight Freehand Regulated

[Slika: UGvP1Z0.jpg]

Kratak info:
  • Čipset: DNA 75C ili Dicodes BF60
  • Bočica: 18mm bočica, oko 8ml
  • Baterija: 18650 (nije uključena u paket)
  • 510 platforma: 24mm ili 22mm sa reducirom prstenom
  • Materijali: PEI Ultem / Ojačani POM (polimer) / Stabwood

Cena: od 330e do 390e, u zavisnosti od materijala kao i čipseta (DNA ili Dicodes)

[Slika: 6vyPSn3.jpg]

[Slika: alFAgeM.jpg]

[Slika: jLp9Zi2.jpg]

[Slika: Job6Qkm.jpg]

Upoređivanje veličine sa Freehand neregulisanim

[Slika: BV6h9AZ.jpg]

Video recenzija


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, mejden
Odgovori
#16
Bogami dvoumim se izmedju Gloomtem-a ili ovog.. [Slika: 3338bfcc0f835528dfe5ca98d8012808.jpg]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Odgovori
#17
(05-08-2019, 19:39)Guru Piše: Imao Purple Orchid, mnogo dobra lula.

Jedino je smor što je teško doći do njihovih proizvoda.

Mod sam odavno merkao ali odustao posle 16 prepiski oko naručivanja i te priče...
Ništa nije teško od decembra do danas 5,6 modova i 2 atija tj Arch tanka uzeo od Limelight(upoznao ih lično) i mogu reći samo reči hvale za njih..
Retko dobri i pošteni ljudi a što izlaze u susret e to je već posebna priča ma 10-ka..[Slika: 16a89469cc709fa41303539b7d7f6f3f.jpg]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle
Odgovori
#18
Pozdrav svima...
Sqounk-ovi su opet u modi i to kao AIO device, imamo ih dva nova SUICIDE MODS & ORCA VAPES i EMPIRE, uz ovaj iz Limelight-a koji je odličan izbor, mada ha nisam "sqounker" već isključivo MTL i ređe RDL vejp korisnik...
Naime, "bacio" sam preko 700£ do sada kupujući BORO uređaje (2 komada) srednje klase, BORO TANK-ove, BORO BRIDG-eve i sličnu BORO opremu iz UK i EU, pa na ovih 700£ ili 800-850$ sam na svaki paket platio i shipping (isključivo UPS EXPRESS SAVER, zato što oni kod nas NE NAPLAĆUJU špediciju fizičkim licima), ali sam svaki put uredno platio carinu i PDV, tako da ta cifra prelazi 1000£ sa svim dažbinama, a pojma nisam imao da WICKET AIO i uopšte sve LIMELIGHT proizvode, ručno pravi, odnosno proizvodi čovek iz naše zemlje...
Sasvim slučajno sam stupio u kontakt sa vlasnikom i odmah naručio LIMELIGHT WICKET AIO JUMA uređaj (specijalno pravljen po mojoj želji, odnosno svaki deo uređaja je pokriven istom bojom i svaki metalni deo istom bojom i istim šarama (engraving), još čovek pravi i BORO (odnosno integrated) DRIP TIP's, te sam odmah naručio WICKET AIO JUMA TIFFANY PLAVA, ceo obojen uređaj ( tuba za bateriju, cevke, šrafovi, gornji plate i dugmad), naravno dugme će biti na gornjoj strani, ali ću kasnije naručiti još jedan panel, da mogu da ih menjam sa dugmetom na sredini...
Dvoumio sam se samo između chipset-a, ali pošto sam saznao da uz DNA60 WICKET AIO dolazi u kompletu i USB DNA60 DONGLE, odluka je pala na DNA60 chipset... Hteo sam odmah da uzmem i par TANK-ova by LIMELIGHT (CERAKOTE u različitim bojama), ali trenutno nemam dovoljno novca i za TANK-ove, tj ne bih da ostanem bez dinara do posle USKRSA, jer sam već naručio paket (pre nego sam saznao da se kod nas može kupiti HIGH END BORO DEVICE) iz UK i naravno - stigle su i dažbine na naplatu, i to baš danas čekam poziv kurirske službe AKS...
Dakle ljudi, svaki savet, vezano za ovaj AIO BORO uređaj i njegovu kompatibilnost sa ostalim BORO TANK-ovima je dobrodošao...
Za sada posedujem jedan Limelight BORO TANK (SS) i koristiću ga, uz druge BORO TANK-ove (PRORO, PRC, CRYPT, VEEPON), do sledećeg dela plate, sredinom aprila kada ću kupiti 2 x LIMELIGHT CERAKOTE TANK's i prednji OANEL za WICKET AIO..
Za sada posedujem
STUBBY AIO MOD (BLACK MAMBA) i
STUBBY 21 (BOGAN EDITION/PINK PANTHER),
već pomenute TANK-ove od kojih sam većinu kupio u UK i sledeće BORO BRIDGE-ve ("mostove"):
ORIGINALI: SUICIDE MODS ETHER BORO RBA KIT AUSSIE, PIONEER INSIDER BORO RBA KIT, TITA X RBA BRIDGE BLACK, BISHOP 3 CUBED RBA KIT
KLONOVI: "THE LAST ONE" by MONARCHY BLACK/GOLD CROWN, PSYCLONE BLACK, MONARCHY MOBB V2, OMEGA LINK'D V3 (svi su SXK) i OPIA by Ambitions Mode...
Ovako će otprilike izgledati moj novi LIMELIGHT WICKET AIO JUMA, ali će ceo biti obojrn u istu boju, kao i MTL DRIP TIP slične ili iste boje:
[Slika: 7MQLlWQ.jpg]
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)