Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Asvape Zeta MTL RTA 22mm

#11
Zeta, kod mene 9h a svidja mi se.

Ubacio omiljeni 0.35 kantal, 2.5mm ID 1.32Ohm.

Jako lepo radi za moj pojam. Stelovanje vazduha preko prvog klika je nepotrebno a zatviren skroz mi je bas tesno.

Aroma, sipao sam Jinx u Galaxy i Zetu.
Kremastija aroma na Zeti, ali sam za dlaku vise podigao grejac.

Kada se vise otvori vazduh, dobija neki cudan zvuk a vejp ko na matorom Erlkoningenu

Za sada pozitivno i definitivno mi vise prija nego Berserker mini. A izgleda na slicnom setovanju i od Galaxy-a.
Galaxy ima prednost zbog slaganja vazduha ali mi je isti setup na Zeti za sada bolji.
Sacekacu jos koji dan za finalni sud.

[Slika: 5a9bfc00f7073922da73b1d0af2528f7.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, Oddy, Pukan
Odgovori
#12
Prošlo malo vremena, pa da napišem koju....

Bukvalno sve tilove tečnosti leže igom atomizeru a kremasti miksegi ponajbolje.
Duvani su normalni, kao na bilo kom boljem MTL atomizeru, voćkice retko parim ali je recimo Red Astaire baš prenaglašen u odnosu na Sirenu 2 i Galaxy MTL RTA.

2.5ml ne prrdstavlja problem, lako se dopuni u hodu, nema grgolja i curenja tečnosti čak i ako se naspe malo više.
Vazduh otvoren na prvi "klik" i to je to.
Sa zatvorenim je suviše tesno za moj ukus pa smo se našli kao što rekoh iznad.

Vikovanje i sam setup su lagani, možda ne za početnike ali je linija učenja lagana.
Zadovoljan, više potežem za njom pored ostalog arsenala što meni uglavnom znači da je bolja od ostalih atomizerčića.

Kome ne smeta 2.5ml, više nijednu manu nisam našao.

Sve mi je leglo oa zato i bolim da probam sve i uverim se da li je sve baš onako kako rivjuveri kažu.

Pozdrav!
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Pukan, vukpavlovic74
Odgovori
#13
Citiram:"Bukvalno sve tilove tečnosti leže igom atomizeru " ... Huh Huh Huh
Ovo mi nejasno, ostalo se može odgonetnuti... Big Grin
Odgovori
#14
Kontam da je: "Bukvalno svi tipovi tečnosti leže ovom atomizeru" Big Grin

[Slika: tBfjqEp.jpg]

Biggrin
Odgovori
#15
Ja se izvinjavam, brzo kucam, alkohol ne pijem od kada sam pobegao (ne secam se Big Grin ) sa jedne svadbe Big Grin

Kucam brzo uglavnom i sa telefona pa eto... Oddy je u pravu - mislim preveo je dobro Cool
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)