Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview Steam Crave Glaz Mini RTA 23mm

#1
Glaz Mini RTA by Steam Crave

[Slika: KVGbaK2.jpg]

Kratak info:
  • Širina: 23mm
  • Visina: 40mm (2ml sa drip tipom i sa 510 pinom) / 49.6mm (5ml sa drip tipom i sa 510 pinom)
  • Zapremina tečnosti: 2ml (5ml sa produžetkom)
  • Materijal: SS
  • Konekcija: 510
  • Kontrola vazduh: 4 opcija preko prstena na bazi (0.8mm, 1mm, 1.2mm, 1.6mm) / 4 rupice ispod grejača, svaka od po 0.8mm (ukupno otvor kao jedna 1.6mm)
  • Punjenje odozgo, odvrtanjem kape

[Slika: 6oi8vLk.png]

[Slika: qF1np2y.png]

[Slika: qOOXFLW.png]

[Slika: nnIVf4n.png]




Cena na 3Fvape $31.99
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Marekg, Milanez
Odgovori
#2
Naručih jedan sivi sa Alija.
Sviđa mi se što može i nizak profil u 2ml varijanti, a može i proširenje u visinu za 5ml. Po meni bolje rešenje nego povećanje kapaciteta sa balon staklom.
Širina od 23mm... više bi me radovalo 22m, al šta je tu je Big Grin
1.6mm maksimalni cug, kako spoljni, tako i ispod grejača. Staklena komora, videću kako će se pokazati.
Dosta ljudi ga hvali i nisam do sada naišao na negativne komentare.
Odgovori
#3
Bolji je od svih novijih atomizera - najveca ruoa najbolji protok za moj ukus, subjektivan odecaj je za dlaku manje nego na Bersu V1.
Arome sve "rade", duvan, vocke, kremovi...
Nema šupljeg vejpa, para zasićena taman kako treba i meni jako bitno - neverovatno tih.
Nemam bukvalno nijednu zamerku, setuo laganica, vata kako god stane, radi.
Iskreno, nisam ocekivao od SC-a ovako dobar MTL atomizer. [Slika: 64c44deffcea4ec2e1a28939a6759a60.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, ncholass, Oddy, Pukan
Odgovori
#4
Evo nakon 3 dana korišćenja da napišem prve utiske.

Sjajan!
Slažem se sa svim što je @Guru napisao. Dodao bih da se kapa lako odvija i navrće, kao i generalno svi delovi. Za setap sam stekao utisak da bilo koja razumna količina vate prolazi i svakom natapa isto. Bez naznaka "dry hita" ili prenatapanja. Prilikom dopune nije bilo potopa komore, iako nema kontrolu tečnosti. Baza sa dekom se može skinuti bez potrebe da se prazni tank. Vazduh na najvećoj rupi prstena skoro nečujan, a slično je i na ostalim, stim da ima vrlo tihog zviždanja, tek tolikog da ako baš želiš da ga čuješ, onda ga čuješ. Sam prsten se okreće dosta lako sa blagim otporom. Može da se desi da se prosten pomeri prstom tokom korišćenja.
Na paru i aromu nemam nikakvih zamerki, čak šta više, meni je odlična.

Širina dimnjaka je 3.75mm, dok je širina otvora u drip tipu nešto preko 3.5mm do 3.6mm

Sve pohvale za Stam Crave sa MTL projektom sa moje strane.

Međutim, kako do sada nisam naišao na idealan atomizer, tako je i sa Glaz Mini. Moja jedina i velika zamerka je na kondenz ispod drip tipa. Sam fabrički drip tip je, po meni, ok, međutim, ne naleže do kraja na vrh dimnjaka, koji je nešto niži, i još je ravan, bez konusa ka unutra da bi kondenz mogao da odlazi. Tu se vrlo brzo i lako stvara kondenz koji ostaje i kod užih drip tipova, prilikom povlačenja, lako dolazi do usta. Problem donekle rešavaju "ravni" drip tipovi tipa KF Light 2019 koji prolaze do kraja jer nemaju "graničnike".

Trenutno je dostupan i na solidnom popustu na Aliju povodom "11.11" koji traje danas i sutra, te se može naći za $26.27 sa besplatnom SG poštom, koja je po meni najbolja poslednjih godinu dana i najbrža.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Estariol, Guru, Marekg, ncholass, pablo
Odgovori
#5
Svaka čast @Oddy što si namirisao ovu spravicu, meni stigao pre neki dan i oduševljenje odmah. Vazduh klizi, pa neznam nisam probao originale nekih proizvodjača, ali ovo je bolje i od originala. Sve u svemu za ovu cenu, dobija se mnogo mnogo više. Odličan atomizer.!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)