Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: VapoholicMoj ljubimac

#11
@Vapoholic
Koliko ima tvoj zec

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica
Odgovori
#12
Meseci ili kila? Nesto mislim da pitaš za kile... Scare
Smoke-free since 11 July 2014.
"Strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Draganchica, Pukan
Odgovori
#13
Vole se kao pas i macka, u mom dvoristu ima neko drugo znacenje [Slika: 895e71d90a8ef519d60ec7703836424a.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, MiniM, Oddy, Pukan, Vapoholic, vukpavlovic74
Odgovori
#14
[Slika: pc1.jpg]

[Slika: image.jpg]

[Slika: pcc2.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Draganchica, OliverKoso, Pukan, Vapoholic, vukpavlovic74
Odgovori
#15
[Slika: xsTVpO3.jpg]
Smoke-free since 11 July 2014.
"Strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, Morgana, Oddy, OliverKoso, Pukan, vukpavlovic74
Odgovori
#16
Malo spavkala malo blejkala i najodmornija nakon putovanja [Slika: d2e542ff006ec3abdf981d9b7be52203.jpg][Slika: 2c6ddd0aa1109b8bfa7e5467f8fe9f9f.jpg]

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Pukan, Vapoholic
Odgovori
#17
Grrrr. Sve ću vas iz'edem...[Slika: ef92b6da42259aff657c00d5f9b97419.jpg]

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • alfini0507, Bolle, MiniM, Oddy, Vapoholic
Odgovori
#18
"Thank God I'm safe..." Big Grin

[Slika: WzSvDDi.jpg]
Smoke-free since 11 July 2014.
"Strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Pukan
Odgovori
#19
Ali okice.....

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Pukan, Vapoholic
Odgovori
#20
I mnogo voli da se mazi...

[Slika: YsJLNlA.jpg]
Smoke-free since 11 July 2014.
"Strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Dusan021, MiniM, Oddy, OliverKoso, Pukan, vukpavlovic74
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)