Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: GuruReview Dvarw DL RTA

Vidim da dotičnog nema u odeljku za plućaše, pa da prozborim koju.

Dobavio sam YFTK Dvarw DL V3 koji je jako kvalitetan što se tiče same izrade.
Nikakve oštre ivice, prelazi odlični, čak su i fabričke gumice skroz OK, sve dihtuju propisno i kako treba.

Atomizer ima gravuru kao V2 MTL od istog proizvođača te verujem da će biti trajna, na MTL verziji nema tragova skidanja i slično.

Dek je bukvalno isti kao na MTL verziji samo je veći - prečnik atomizera je 24mm.

Rupa ispod grejača bez reducira je oko 5mm.
Uz atomizer stižu Reduciri od 3mm, 3.5mm, 4mm te 4.5mm.
Veći tank nosi 6ml, manji 3.5ml - taman.

Kapa koja prekriva dek je identičnih dimenzija kao na MTL verziji s' tim da su rupe za dovod tečnosti dosta veće i od one verzije sa elipsom.

Reducir koji sam odmah probao i nastavio da koristim je 3mm.

Žica je običan kantal 0.5mm, ništa fancy Smile
Mišljenja sam ako sa običnim grejačem atomizer daje dobru aromu, sa kompleksni će skoro uvek biti bolje.

Grejač sam namotao oko 3mm za konačnih 0.77 Ohm.
Struja - 27W. Nepunih 7A. Savršeno.

Kao što rekoh, dek i šrafovi su isti (imbus) te je prihvat debljih žica malo teže ali ide.
Vatu sam sekao standardno, malo van širine deka i lagano ušuškao u C slovo fazonu. Nabodena količina na jedan Smile

Fabrički drip tip je po meni idealan, donja rupa, izrada, ležanje na usnama, visina.

Nisam hvatao dimenzije svega ali ću i to odraditi ako uhvatim vremena.

Kad smo kod arome - pa wow, jedno veliko WOW.

Gustina, masnoća, količina arome sa jednim običnim grejačem od kantala, zaista sam oduvan radom ovog atomizera.
Ne mogu da dočara nijedan sličan atomizer koji ovako radi.
Zbog otvora za vazduh koji je fiksira je i dosta tih a reducir fantastično obavlja posao.
Možda me aroma i para podsećaju na Wotofo SMM RTA ali bez šištanja i prevelike potrošnje tečnosti.

Pisaću utiske kako vreme prolazi - od mene na keca dobija jakih 9/10. Izuzetan atomizer!!!

Evo i nešto slika od mene, nešto sa neta a ima da se domupi i bubble staklo, po meni nepotrebno.
Takođe, kod brzog teče su dostupni i top cap-ovi za dopunu odozgo, navodi se 6ml ali po forumima je izmereno oko 4.3ml.

Toliko za sada drugari Smile

[Slika: 890e8d5a1d17c6531c89c0e3c07f8c1f.jpg][Slika: 76cfe506e59349a2a849ac52e3679aba.jpg][Slika: ceea8488dce9f77ac8e5f9378af1c4b4.jpg][Slika: 966ffcab61ded052fba41cd06141fb7c.jpg][Slika: 2df1205c1f8b0fd3a9dbe537e688832d.jpg][Slika: 526c1eb582551390192cd261e3ac655c.jpg][Slika: b0d59741ca230e66d9829c194c525e2d.jpg][Slika: bfc64aef528b13f55c7bed780709c305.jpg][Slika: 4bd0aa5a88214194d7be385ce20cd433.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Marekg, Oddy, Pedja, Pukan, Samac, vladimirkrstic
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)