Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Mutant RDA

#1
Novi RDA, koji je nastao u saradnji Vandy Vape i recenzenta Twisted 420.
Ime je dobio iz dva razloga - prvi je to što postoje 4 opcije za vazduh koje je moguće menjati a drugi je konstantna Twisted-ova sprdnja sa Nindža Kornjačama (remember folks - vaping saved more lives than mutated tities Smile Smile Smile )
U ovaj relativno mali RDA (25 x 26 mm, bez 510 i DT-a) spakovano je nekoliko ozbiljnih idejnih unapređenja...
Build deck je stvarno potpuno inovativan i nikad nisam video nešto slično. Napravljen je za dva vertikalna grejača, koja je neverovatno lako postaviti i čini mi se da je Mutant RDA po tom pitanju daleko bolji i jednostavniji od svih prethodnika koji su imali vertikalan način postavljanja grejača. Da bi shvatili koliko je sve to zapravo jednostavno, predlažem da pogledate video jer na fotografijama su nepotrebno zakompikovali priču...
Unutar komore postoji nekoliko žljebova koje je moguće zabraviti na dva klik nastavka na donjem delu atomizera. Ja lično ne volim kad postoji taj deo koji fiksira komoru jer to onemogućuje precizno štelovanje vazduha ali taj mehanizam za zaključavanje komore je trenutno apsolutni hit.
Squonk cevčica je dugačka i nalazi se u visini gornjeg dela grejača a dole postoji otvor kroz koji odlazi višak tečnosti.
Glavna fora je podešavanje vazduha - 4 opcije pokrivaju sve od rDL-a do DL-a i sve od flavour do cloud chasing-a, sa druge strane.
Čini mi se da će biti dobar i za dripovanje jer bi se tečnost kapala direkt na grejače i nadam se da običan pin rešava problem oticanja viška tečnosti.
Dostupan je u četiri boje. Zašto nema verziju sa PEI komorom, nije mi najasnije ali verovatno da bi je posle dodatno naplatili Sad
Cena je od 16,5$ na Sourcemoreu sa kuponom "Mutant", do 30$ na FT. Ako se potrudite sigurno ćete ga naći i za više novaca Smile
Dimenzije
25 x 35 mm
težina 60 grama
zapremina bunara za tečnost 1,2 ml

[Slika: Vandy-Vape-Mutant-RDA-Colors.jpg]

[Slika: Vandy-Vape-Mutant-RDA-2.jpg]

[Slika: Mutant-RDA-2.gif]

[Slika: Vandy-Vape-Mutant-RDA-6.jpg]

[Slika: 60721777-317652375830042-8892110441117996392-n.jpg]

Twisted 420 je uradio preview i obećao detaljniju recenziju.



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Marekg, Oddy, Samac
Odgovori
#2
Authentic Vandy Vape Mutant RDA Rebuildable Dripping Atomizer
31.99$
...ima MAP!

[Slika: 9698288-1.jpg]
Show ContentSpoiler:
[Slika: 4ccd3c6905f6.png]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74
Odgovori
#3
https://cheapvaping.deals/vandy-vape-mutant
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac
Odgovori
#4
Setup




Natapanje...volim ovaj momenat Smile




Airflow


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
#5
Da su se setili da stave i dve duplo manje rupe na spoljnu regulaciju vazduha...uhhh

Twisted-ova puna recenzija





Mike Vapes (odlicno wickovanje, za squonker-e nezaobilazno)





DJLsb Vapes





Ima jos par recenzija, al...meni dosta
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, Samac
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)