18-03-2019, 15:15
Salim se ja,naravno da ne diras a sam si napisao da jedino od njih kupujes a da nije iz radnje.. Sve si rekao sa tim a ja dobro je pa mi je 60km selo od Bg i svaki put kad mogu odem tamo iz ovog betona i kaveza.. Pozdrav Vlado.
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Kapacitet: 130 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)