17-03-2019, 19:32
@kinkel Ne, kapirao sam da mozda nece biti to za mene i ne planiram da smutim sve od jednom. Litar VGa i PGa je jeftin, nikotinska baza skuplja malo al s'obzirom da sam jos 4-5 drugara navukao na vejp nece da se baci, razdelice se.
@pablo Uz duzno postovanje, nikotin bih ipak kupovao iz prodavnice. Mogu rakiju i vino da kupim od seljaka bez etikete, al sa nikotinom se ne bih zajebavao. Ipak fala na ponudi.
@pablo Uz duzno postovanje, nikotin bih ipak kupovao iz prodavnice. Mogu rakiju i vino da kupim od seljaka bez etikete, al sa nikotinom se ne bih zajebavao. Ipak fala na ponudi.

Kapacitet: 163 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)