17-03-2019, 13:23
(Poslednja izmena: 17-03-2019, 13:37 od vladimirkrstic.)
Car si Oddy! Fala neizmerno, dodjem ti dve gajbe piva ili sta vec pijes.
Sve sam nasao sta i gde samo jos istrazujem nikotinske baze. Kapiram da nema razlike da li je 100vg ili 50/50 ili pa 100pg, nadomestis razliku sirovinom? Posto najkoncentrovanija koju sam nasao je 50/50 100mg nikotina u 50ml. http://e-feel.net/vaporever-baza-50-50-1...50ml/26219
EDIT: Imaju ovi 100ml/100mg http://www.vapebar.rs/product/nikotinska-baza-100mg/ Skuplja doduse, je l' bolja?
Sve sam nasao sta i gde samo jos istrazujem nikotinske baze. Kapiram da nema razlike da li je 100vg ili 50/50 ili pa 100pg, nadomestis razliku sirovinom? Posto najkoncentrovanija koju sam nasao je 50/50 100mg nikotina u 50ml. http://e-feel.net/vaporever-baza-50-50-1...50ml/26219
EDIT: Imaju ovi 100ml/100mg http://www.vapebar.rs/product/nikotinska-baza-100mg/ Skuplja doduse, je l' bolja?

Kapacitet: 163 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)