16-03-2019, 22:21
Fala ti brate beskonacno! Prosvetlio si me.
Jedno pitanjce, gledam u Inhalici i za VG i PG stoji da trebaju biti razblazeni destilovanom vodom?
Jedno pitanjce, gledam u Inhalici i za VG i PG stoji da trebaju biti razblazeni destilovanom vodom?

Kapacitet: 163 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)