16-03-2019, 18:03
Fala puno na savetima. 
Probacu ove Vaporever, a skoknucu i do Vape Bara kad budem imao vremena pa cu podeliti i moje iskustvo. Rekao mi je drugar za tog Betrayera, nas YT reviewer valjda, i da ce se siriti izvan POD sveta. Nek su skupe ako su dobre, a sigurno nisu skuplje od klasurki koje smo pusili.

Probacu ove Vaporever, a skoknucu i do Vape Bara kad budem imao vremena pa cu podeliti i moje iskustvo. Rekao mi je drugar za tog Betrayera, nas YT reviewer valjda, i da ce se siriti izvan POD sveta. Nek su skupe ako su dobre, a sigurno nisu skuplje od klasurki koje smo pusili.

Kapacitet: 163 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)