Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: BigBudBocice

#11
ako smem da pitam-sta je Bisphenol A (BPA)?
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Estariol
Odgovori
#12
@Milanez
Health risk of exposure to Bisphenol A (BPA)

Inače, što se teme tiče:
Bočica, ako je mogu tako nazvati, koju već duže vreme koristim (imam nekoliko komada) i koju bih preporučio za kraće izlaske.

[Slika: 6bfW9Fz.png]

[Slika: 3fb1be644244c115cfb7e878f94eafca.jpg]

The Royal Family Lighter Style Empty Dropper Bottle for E-liquids

20ml kapacitet, ABS + LDPE plastika.
Visina: 66 mm
Širina: 41 mm
Debljina: 16 mm

Preporuka zbog kapaciteta od 20ml koji je i više nego dovoljan čak i za 2 dana pri MTL načinu parenja. Takođe preporuka i zbog dimenzija (zippo upaljač). Tanki špicasti vrh je praktičan za dopunu kod skoro svih MTL atomizera, a tečnost u LDPE plastici se fino "cedi" jer je relativno mekana. Puni se lakim skidanjem "kapaljke", a koja i nakon dužeg vremena korišćenja i dalje zategnuto stoji kada se vrati.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Djiva, Milanez
Odgovori
#13
Da li neko zna gde bih mogao naći plastične bočice od 5ml,
dimenzije: širina do 18mm, visina do 28mm?
Nešto kao bočice za SuperHero RTA ili Fountain V2 RTA.
Ovde redovne od 5ml što sam viđao su oko 20mm širine, što mi ne odgovara.
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)