26-08-2019, 16:53
Cini mi se da dobar deo ljudi vec gleda gore na vejpere nego na pusace, nista novo za sve sto je novo i nepoznato.... na struju, "vestacko".
|
|
« Starije Teme | Novije Teme »
|