Ljudi kod nas kts drzi Inhalika
Vape bar ima najbolji izbor ali brzo nestanu ali i oni imaju Infamous,Van&Del i ostale..
Bet ce da drzi Journey..
Sve u svemu najvise imamo od Hrvatskih proizvodjaca arome i tecnosti i podelili su se ovi nasi shopovi i svako drzi razlicite..
Sta je sa Ripovim ili Monster Jam tecnostima i dosta drugih a koje sam probao neke licno i to su stvarno super premium i jeste da kosta bocica 30e ali vredi i nadam se da ce ih uskoro biti kod nas,kao i neki modovi high end ali po pristojnim cenama,radi se na tome i to je jedino sto mogu za sad da otkrijem..
Za sad Vape bar ima najbolju ponudu a ko voli sam da pravi tecnosti od nekoliko aroma tu je e-feel i njihove vaporever i fa iz umbrelle ali sve je to prepakivano.. Daleko smo jos od nasih komsija ali nadam se ne zadugo... Jbg ljudi imaju porodice a plate male i svestan sam da nemaju ili nece da plate toliko ali ima ljudi koji zele da imaju dobre tecnosti i modove,bitno da ima za svaciji dzep.
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
@Oddy svaka ti je kao Njegoseva,nema potrebe da ja pisem nesto kad sve lepo objasnis..
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Vape bar ima najbolji izbor ali brzo nestanu ali i oni imaju Infamous,Van&Del i ostale..
Bet ce da drzi Journey..
Sve u svemu najvise imamo od Hrvatskih proizvodjaca arome i tecnosti i podelili su se ovi nasi shopovi i svako drzi razlicite..
Sta je sa Ripovim ili Monster Jam tecnostima i dosta drugih a koje sam probao neke licno i to su stvarno super premium i jeste da kosta bocica 30e ali vredi i nadam se da ce ih uskoro biti kod nas,kao i neki modovi high end ali po pristojnim cenama,radi se na tome i to je jedino sto mogu za sad da otkrijem..
Za sad Vape bar ima najbolju ponudu a ko voli sam da pravi tecnosti od nekoliko aroma tu je e-feel i njihove vaporever i fa iz umbrelle ali sve je to prepakivano.. Daleko smo jos od nasih komsija ali nadam se ne zadugo... Jbg ljudi imaju porodice a plate male i svestan sam da nemaju ili nece da plate toliko ali ima ljudi koji zele da imaju dobre tecnosti i modove,bitno da ima za svaciji dzep.
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
@Oddy svaka ti je kao Njegoseva,nema potrebe da ja pisem nesto kad sve lepo objasnis..
Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Kapacitet: 130 mAh![[-]](http://forum.vejper.com/images/collapse.png)