Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: ncholassyourcigarette eu

#1
Kod:
https://www.vaprio.eu

Slucajno naleteh na ovu češku prodavnicu vape opreme. Cene su dobre ko neće da čeka pakete iz kine. Ima i na akciji atomizera, modova,aroma...
Slanje je povoljno što je dobro.
Nisam jos ništa naručio ali sam sa korpom dosao do kraja i salju i baterije za srb.
Trenutno imaju lg hg2 za manje od 6€.

Plaćanje paypal



Sent from my mind using Tapatalk
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Milanez, nikola, Oddy, Pukan, Vapoholic
Odgovori
#2
Ubacio 3x PJ Empire, besplatno slanje preko 20 eura. Girl_crazy
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
#3
Ja ubacio pulse 80w squonk i dve lg hg2 postarina 4.23€ sto nije mnogo. Za arome je verovatno manji paket pa je preko 20€ besplatna postarina.
Mislim da je za opremu preko 80€ besplatna.


Sent from my mind using Tapatalk
Odgovori
#4
Da, za arome preko 20e je free dostava.
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)