Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Patibulum MTL RTA by Holy Atty

#1
Patibulum by Holy Atty

[Slika: dr9thaz.jpg]

Kratak info:

Širina: 22mm
Visina: 33.5mm (bez 510 pina i bez drip tipa)
Zapremina tečnosti: 4.2ml
Materijal: 316L stainless steel konstrukcija, Ultem Tank
Konekcija: 510
Kontrola vazduh: preko disk sistema
Punjenje tečnosti: odozdo, odvrtanjem tanka sa baze

[Slika: ri7i8KH.png]

Sistem kontrole vazduha:

[Slika: p6mK2Ja.jpg] [Slika: fFAYWkl.jpg]

Delovi atomizera i oznake gumica:

[Slika: vi3MmLz.jpg] [Slika: LTILUSc.jpg]

[Slika: VIswLfo.jpg] [Slika: IrJB4qE.jpg] [Slika: NOTWqX9.jpg]

Jedini video koji sam pronašao je ULTON klon



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Marekg, pablo, Samac, vladimirkrstic
Odgovori
#2
uskoro stize ( nadam se do 20 dana, danas su mi ga poslali) .. pa cu pisati o njemu.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • mejden, Oddy, Samac
Odgovori
#3
Prepričan Dvarw? Sa par dodataka...
Sve mi se više čini da dok ne dođe do nekih revolucionarnih zahvata ne treba kupovati nove MTL atomizere. Sve je rečeno/urađeno, sad se samo kombinuju već viđena rešenja...
To naravno ne znači da će ovaj ati biti loš...zapravo su danas retki loši MTL atomizeri al su nekako svi...slični... +/- 10 % u kvalitetu pare, jedni od drugih
Jel mu ovo gore drip tip ili postolje za drip tip? Šta god da je ne izgleda dobro...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, kinkel
Odgovori
#4
.. koliko ispratih forume, kazu "dvarw killer" (a ono jes, lat. znaci vesala), ono gore ide u kantu Smile .. bilo kako bilo, bude li vesalica dobra ko dvarw .. ja srecan
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74
Odgovori
#5
ja potpisujem da nema bolje od phenomenon lite,uz sve nedostatke koje ima.ja samo to i koristim.ovo ostalo rasprodato odmah
Odgovori
#6
Meni je recimo omiljeni tank Ubertoot UTA 2 al sam par puta rekao da je najbolji pa su hteli da me biju Big Grin
(Daleko od toga da Phenomenon ne valja, odličan je tank)...
Moraćemo sami da smislimo neku revoluciju ili više nećemo imati čime da se igramo Big Grin
Odgovori
#7
Pa i CloudOne je masina, samo da nije stigao "rasklacen".
Moras da uzmes 3 pa a jedan valja Smile onda radi kao zmaj 3u1.
Show ContentSpoiler:

Apsolutno nigde ni pomena o kapacitetu tanka.
Svi su prepisali tekst kod "tvorca" ...

Ah sto je lep na cevki!

[Slika: 6479fc0f9414.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel, Oddy
Odgovori
#8
(Moj Cloud One nije imao falš vazduh i stvarno je bio vrh. Ne znam kakvi su ovi novi, sa dve rupe?)
Malo sam guglao o Patibulum-u i nađoh da je original oko 265 $ u Japanu, da je ovaj užas na vrhu stvarno drip tip i da se i komora i tank drže na samo O rinovima...
Odgovori
#9
Prepravljaju opcije za vazduh na novoj seriji:

[Slika: sdFo3Kn.jpg]

[Slika: un3yJVh.jpg]

Objašnjenje: "AFC System Upgrade from 3 to 4 Channel by adding loose MTL airflow option"
U prevodu, dodaju opciju za više vazduha. Mada, čini mi se i da je najmanja opcija smanjena.

@vukpavlovic74 $190 je cena ako se uzima iz prve ruke Big Grin ali je lista čekanja poduža.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic
Odgovori
#10
Sta je ovo sunce ti poljubim, kosta boga oca a i da hoces da platis moraces da se nacekas. Ovo je vec kolekcionarski primerak, nije bitno dal je vejp malo bolji ili malo losiji od Dwarva ili cega vec. Je l' ima dosta ovakvih tankova iz malih radionica(ko sto ima modova) ili jok?

P.S Sviraljka je sacuvaj boze. Izgled protiv funkcije, a meni je i izgled njaa...
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)