Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Review By-ka V7

#1
Godinama nisam imao ni jedan originalan RTA a onda se u roku od mesec-dva nаdjose kod mene By-ka V6 i V7, oba originali. Pre toga nikad nisam probao klon By-ka pa da mogu da uporedim.
Oba RTA su nano verzije.
Kad sam probao V6 ocekivao sam da ce V7 biti jos bolji tj pretpostavio sam da ce samo unaprediti prethodno fenomenalnu pricu. Ali...nista od toga...V7 je bleda kopija i rekao bih totalan promasaj u odnosu na V6.
Probao sam gomile setup-ova da ne bude da se zalecem sa ovako krupnom izjavom. Dzaba - obrni ga okreni ga - V7 ne moze da primirise V6-ici...zapravo V7 nije toliko los ati koliko je V6 dobar Smile
U medjuvremenu sam pricao sa dosta kolega vapera koji su probali klonove i mogu slobodno da zakljucim da ocene koje se odnose na klonove apsolutno ne vaze za originale...
Sto se V7 verzije tice, Vape System je ponovio uspesnu pricu tj omogucio je korisnicima da poruce delove koji im odgovaraju bez potrebe da placaju za nesto sto im ne treba. Napr uopste ne morate naruciti/platiti drip tip ako vam se ne dopada sto je jedinstven slucaj. Verzija koja je dosla do mene je sa nano PC tankom i dimnjakom i centralnim otvorom za vazduh od 1,7mm i naravno bez drip tipa (ko ce da placa DT kad moze da stavi shorty i Bog da te vidi Smile). Tankovi su pravljeni od makrolon PC-a, vrhunskog PC-a od kog tankove pravi Svoemesto i drugi high end proizvodjaci. Kvalitet je vidljiv iz aviona, tako nesto se ne stavlja na klonove. Velicine centralnog otvora za vazduh su 1,4mm, 1,7mm, 2,3mm i 3,2mm. Svi moguci delovi koje birate se nalaze na slici ispod. Jasno je da je moguce napraviti i (usku) rDL opciju.

[Slika: By-KA7-Layout-Small.jpg]

Baza na V7 je tehnicki unapredjena u odnosu na V6, tako sto je postavljen krupan centralni blok koji suzava komoru. Moguce je menjati centralne opcije za vazduh (sto kod V6 nije moglo). Postavljanje zice/grejaca je pojednostavljeno. Sve je ovo divno i krasno jedino sto ne radi. Moguce da je zbog toga sto je komora veca al nisam siguran da je samo to u pitanju. Zbog svega toga V7 pocinje lepo da radi na 11-12W dok V6 vec na 8W bljuje vatru. Evo i fotke baze.

[Slika: By-KA7-Base-SMALL.jpg]

Jos jedno tehnicko unaprednje je to sto se prsten za dosipanje tecnosti srafi a pre bi se samo gurnuo u leziste i drzao bi ga O ring. Opet promasaj jer dok se odvrce kontrola tecnosti, odvrce se i prsten za dosipanje tecnosti pa nastaje igranka koje nije bilo na V6.
Tehnicki (minimalni) detalji
Sirina 23mm
Visina 66,5 mm (nano verzija sa originalnim driptipom, koji je pespotrebno velik)
Tezina 55g
Zapremina 3ml
Par fotki, ukljucujuci i moj primerak.

[Slika: bk7.jpg]

[Slika: By-KA7-Horiz-Small.jpg]

[Slika: maxresdefault.jpg]

Na kraju da se izvinem sto sam zgushio sa licnim utiscima al eto, desi se...
Recenzije u znak izvinjenja Smile











[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Estariol, kinkel, Oddy, Samac
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)