Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: mejdenReview Berserker mini MTL RTA

#1
Rainbow 
Nastavljamo sagu o Berserkerima. Izuzetan atomizer i kompaktna izvedba originala(24mm),dizajnirana u manjoj formi da bi se stvorilo bolje iskustvo za korisnike MTL vape, što i apsolutno stoji. Odličan manji atomizer, sa svojim malim manama. Naime, Vendy Vape je napravio ovaj atomizer u saradnji sa Alexom iz Vapers MD. Ovaj atomizer daje odličan ukus tečnosti, mali problem ima sa o ringom na topkepu, koji je rešiv, nema curenja ako se pamuk postavi kako treba, i sve u svemu sve preporuke za ovaj atomizer. Ko počinje sa vapeom, apsolutna preporuka. Sve dalje diskusije može u temi. Nebih dalje, a mogo bi mnogo daleko!

[Slika: oBW8eie.jpg][Slika: PL48SRd.jpg][Slika: 3O4vWwR.jpg][Slika: f5aPxYe.jpg][Slika: O79LG9m.jpg][Slika: FvIHs3A.jpg]



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Samac
Odgovori
#2


[-] Ovaj post su pohvalili:
  • mejden
Odgovori
#3
Koristim ga, čak šta više imam 2 komada. U početku mi nije bio nešto posebno, mada, kada su se kockice složile, ispao je atomizer koji mi je u upotrebi svaki dan Big Grin
Sasvim slučajno sam došao u posed oba i to tokom razmene. Iz nekog razloga nisam hteo da ga kupim. Sad i da hoću, nema ga više.

[Slika: 8dfc6ad0a1e899b49e5f9a7ea14213bd.jpg]

Vazduh je dosta tesan. To bih prvo istakao. Najveća opcija za vazduh mu je 1.6mm.
Kapa, na oba primerka koje imam, se teže zavrtala i odvrtala, pa sam skinuo gumicu sa nje. Punim ih odozgo. Nisam imao problema sa curenjem tečnosti niti poplavom deka.
Međutim, moram pomenuti da su, bar moji primerci, veoma osetljivi na i malo lošije postavljen setap. Da bih demonstrirao, napravio sam setap gde sam krajeve vate nešto kraće odsekao i nisam u potpunosti popunio kanale, nego je pamuk bio tek nešto labaviji u tim kanalima. Tečnost koju koristim je 50-50 PG-VG sa 5% vode u VG. Količina pamuka je ona koja je potrebna za 2.5mm prečnik grejača.
Kada dosipam tečnost, nebitno da li odozgo, preko kape, ili odozdo, odvrtanjem tanka, vrlo malo tečnosti dospe u rupicu vazduha i 1 do 2x zagrgulja pa nastavi normalno. Nakon više dopuna, dobijem ovu situaciju ispod atomizera:

[Slika: d5664602cf387c49f2689d6ccc22024b.jpg]

Vlaga sa slike nije tečnost koja je prošla kroz spoljnu rupicu vazduha usled poplave, nego je ta količina koja se skupila, pri dopuni, izašla iz baze, između prstena kontrole vazduha i centralnog dela baze. Možda je neka gumica popustila, a možda je ovo i redovno stanje, ne znam. Treba da proverim gumice.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac
Odgovori
#4
I ja imam dva komada, i ko što reče nema ga više, a što se tiče pamuka, uvek pustim malo duže, jednom sam baš stavio vatu tanje nego obično i tada mi je i nikad više procurela tečnost. Inače aroma je možda i najbolja kod njega u odnosu na ostale bskr, modele.
Meni se to uopšte ne dešava, to da pusti tečnost, verovatno je gumica neka problem.
Odgovori
#5
Bubble tank za Bers Mini, sa kojim se povećava kapacitet. Link

[Slika: HZQrQX8.jpg] [Slika: kYZOJ8S.jpg]
Odgovori
#6
lep...simpa...
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#7
Evo i poslednji mini bers, se prodao, u Vendy Vape, na aliju ga više nemaju. Možda će da stigne novi kontigent minija.
Ovaj poslednji ode za Srbiju! Cool
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#8
Ima na FT-u, 2fdeal-u,3fvape...
Odgovori
#9
Mislim da nisu originali u pitanju, nego klonovi.
Odgovori
#10
Ovaj je bio na Vendy Vape za 23$,ima ih i na aliju ali ko ima mogućnost iz inostranstva da ih naruči pošto ne šalju za Srbiju, na GB su najpovoljnije cene oko 22$,svuda su preko 30$.
Na ft su klonovi.
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)