Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: SamacPreview Vapefly Holic MTL RDA

[Slika: 32e803a4505d.png]

[Slika: 76c1584cc4bf.png]

Osnovne karakteristike.

[Slika: ba249d757a02.jpg]

[Slika: 6415f1e00af4.jpg]

[Slika: f76d0f4c91be.jpg]

Navedeno je da ima sest kombinacija za protok.

[Slika: dc7ecf235210.jpg]

Vazduh stize na grejac bocno i ispod, ali zatvaranjem bocnih kanala stize samo ispod coila.

[Slika: 68cf0617f495.gif]

Grejac se postavlja lako, a tu su i vodjice joje to omogucuju.

[Slika: 89da23a8ee2d.jpg]

Stize sa BF pinom.

[Slika: 9ab13eccdd20.jpg]

Ako se koristi standardni pin i MTL drip tip, potrebno je skinuti kapicu prilikom dokapavanja.

[Slika: e75f110af693.jpg]

U nekim recenzijama se pominje 1ml tecnosti, ali gledajuci dubinu kadice, mislim da moze da stane i vise.

[Slika: 8115586bd489.jpg]

Pakovanje.

[Slika: d8350a69000f.jpg]

[Slika: 438ed014f067.jpg]

Authentic Vapefly Holic MTL RDA Rebuildable Dripping Atomizer w/ BF Pin
20.29$

[Slika: 43a8e2a5e7a1.jpg]
[Slika: c582b5aaaade.jpg]

Authentic Vapefly Holic MTL RDA Rebuildable Dripping Atomizer
26.99$
...sa MAP kodom 18.89$!

[Slika: 9693078-15.jpg]
Show ContentSpoiler:
[Slika: 4ccd3c6905f6.png]

[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, Bolle, Marekg, Milanez, Oddy, vladimirkrstic, vukpavlovic74
Odgovori
[Slika: e06879e4244a.jpg]

[Slika: f358827cd971.jpg]

[Slika: eeadeeff47e6.jpg]

[Slika: a6682588a9d7.jpg]

[Slika: 6fd3391710a6.jpg]

[Slika: ea41364f1fce.jpg]
  • Bolle, Marekg, Oddy
Odgovori

• Oddy
Odgovori
Probao - do njega mi je Cthulhu 1928 uz Vapefly RDTA bio extra ali je Holic bolji od oba.
Na probi je kod mene, moram da ga vratim a tako me svrbi.
Podešavanje vazduha je odlično odradjeno.
Nema smaranje kao kod Vapefly, taman misliš da si namestio kad ono nije to to, pa aj opet pa onda je to to ali počne da pisti i vuče neki falš vazduh.
Kod Holica nema toga, kada jednom nadjes vazduh, to je to, nema zviždanka, pistanja I slično...

Odličan BF RDA, moje preporuke.
Trying to stay sane is a life time hobby Good
  • Oddy
Odgovori
Holic za mene super, vazduh mu extra odradjen, znači samo klizi.
  • Marekg, Oddy
Odgovori
(31-07-2019, 15:34)mejden Piše: Holic za mene super, vazduh mu extra odradjen, znači samo klizi.

kako se vade ovi unutrasnji pinovi za stelovanje vazduha,vidim da ih drzi samo gumica,ali ne uspevam da ih iscupam?
Odgovori
Nisam probao, ali nisam trenutno kući, aj kad dodjem će da izdumamo kako se radi.
  • Marekg
Odgovori
@Marekg kolko ja kapiram šrafovi za afc se ne vade, bar tako mislim.
  • Marekg
Odgovori
(02-08-2019, 13:27)mejden Piše: @Marekg kolko ja kapiram šrafovi za afc se ne vade, bar tako mislim.

pa imas rezervne u pakovanju i gumice za zamenu,nego me je zanimalo jesu li istog precnika rupe ili manje.
Odgovori
Ma upošte nisam ni gledao, ovo sam ti reko po sećanju, mislim da sam negde gledao neku recenziju, al evo izgleda da sam nešto prešaltovao. U svakom slučaju kad se budem bacio na njega, provaliću. Al neki posao me uhvatio pa neke proslave rodjendani žurke, tako da nisam imao vremena da se pozabavim. Potrošio sam tri četri punjenja i za sad stoji.
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)