Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: SamacPreview Minifit MAX Pod System

#1
Koliko vidim rodjen iz neke saradnje Vaporarta & Justfoga.

[Slika: 7022149880e6.jpg]

[Slika: e01945e0812a.jpg]

Nasao sam da je kapacitet baterije 650mAh.

Evo uporedo sa malim.

[Slika: 06d6112ffa45.jpg]

Uvek se zabari docepaju prvi.

Caratteristiche tecniche:

Capacità Pod: 1.5ml;
Resistenza: 1.6 ohm;
Batteria: 650mah;
Dimensioni: 21x15x100mm
Peso: 30g.

Contenuto della confezione:

1x Minifit Max;
1x Pod;
1X Cavetto USB;
1x Istruzioni.

[Slika: 6778ce10ef51.jpg]









...u videu spomene jacinu baterije, otpor glave, zapreminu...

Uporedjivanje mini i max-a.





Koliko vidim, imaju zelju da u kitu uvaljuju punjene kertridze...mozda za zapce Smile

[Slika: f436a612d4ab.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
#2
... Nisam ga spazio .. hvala kolega .. verovatno ketridzi odgovaraju sa mini fita.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac
Odgovori
#3
Sigurno, pa nisu bas toliko ludi da ulazu u nove alate i pratece stvari, a vec imaju sve sazvakano i dobro im ide.
Ruski forum, jedan od mnogih, ima samo o miniki preko 120 gusto nakrcanih strana. Nema tu Bog zna sta...nema nista, iskreno receno.
Njima je bitno da po sto puta napisu gde da se kupi, ko je kupio, ko prodaje...koje tecnosti koriste...prolupam kada u postu vidim samo smajlija, a to im je obicaj, ali kupuju i to na veliko.

MAX me veoma podseca na Asteroid, stim sto je Asteroid nesto kraci (85mm) i baterija ima skroman kapacitet od 420 mAh-a.

P.S.
Bice i o Asteroidu pisanije.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel
Odgovori
#4
gledao sam i ja Asteroida .. al ga odbacih .. nije neki upgrade, ovaj bi mi zavrsio radnju na poslu, mogao bih bez dopunjavanja baterije.
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)