Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyPreview Gate MTL RTA

#11
Vika radje slusam nego sto ga gledam. Njegov akcenat mi je urnebesan ali kad mota grejace s onim noktima i kad pocne da vejpuje, dodje mi da bacim peglu...
Sto se debele zice tice koristio sam 0,4 mm SS i titanijum zice u TC-u i to je radilo bez problema...
Stvarno cu jednom da probam 0,6 kantal u MTL atiju da vidim kako izgleda...svi mislimo da je grozno al smem da se kladim da niko nije probao...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • ezgeta
Odgovori
#12
Potrebna je velika snaga da pokrene tu debljinu materijala sa ogromnim toplotnim kapacitetom, koja kada počne da zrači, ne zna da stane...
Ja ovo vidim kao grejač za min 20-25W (ako mu i to bude dosta) koji će da progori sve ispod 3mm prečnika, a usput će mu trebati par sekundi da se zagreje i par sekundi da izrači kada prestane okidanje. Takođe traži i veliku komoru sa više prostora između grejača i zidova, inače će se jako brzo snaga okidanja pretvorena u toplotu preneti na atomizer i "istopiće se".
Količina vazduha za MTL koja će hladiti ovaj grejač će biti nepostojeća.

Kad probaš, javi Big Grin
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007
Odgovori
#13
Evo odmah sam probao. Doduse malkiceee sam varao al nije strasno Smile
Uzeo sam Pixie RDA i na njemu od ranije imam probusenu rupu od 1,5 mm. Stavio sam kantal 0,6 mm i namotao grejac od 0,32 oma. Prvo sam pario na 12 W i potrebno je 3 puffa da bi se grejac razigrao ali nakon toga ok radi. Posle sam ga stavio na 20 W i moram da kazem da je para odlicna. Bez greske - odlicna...!!!! al je RDA dovoljno vruc da ispeces jaja !!! Na klasicnom MTL atomizeru koji ima jos manju komoru bio bi paklenac...dakle nije nikakvo cudo sto je Vik izvadio svoj setup
Na 15W para ok, ne pregreva se atomizer...ali isto to bih dobio na 8W sa 0,32 mm zicom...zakljucak - nepotrebno je trpati debele zice u MTL

Ako ovo citaju vejperi koji su mladji po stazu, neka zaborave sve gore napisano. Drzite se kantala 0,25-0,32mm i ne mozete pogresiti. Ovo je bio samo mala igrarija (potpuno nepotrebna, al ajd sad...)
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez, Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)