Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: Angell_BgPozdrav svima

Zdravo narode, ja sam Angell iz Beograda. Pre jedno 2 godine sam presao na elektronsku cigaretu kako bih se odvikao od klasicnih. Neko vreme mi je pomagalo, ali posle par meseci sam se vratio klasicnim cigaretama. Posle pauze od skoro godinu i po dana sam se vratio elektronskoj cigareti, i pored toga, kupio sam 2 vape-a, i drzi mi paznju vec par meseci, jer sam ovaj put usao malo drugacije u celu pricu. Nisam usao sa namerom da prestanem da koristim klasicne cigarete, vec sa namerom da uzivam u elektronskim i vape-ovima, u njihovim aromama. Kao sto rekoh, drzi mi paznju za sada, bilo je prilika kada sam u drustvu palio obicne cigarete i nisu mi odgovarale. Ni do pola nisam stizao, pa sam gasio jer mi ukus vise nije odgovarao, a ni miris. Batalio sam ih skroz i nadam se da im se vise necu vracati Smile
Odgovori
Poz i dobro došao.
Odgovori
Hvala najlepse. Jedan info mi treba. Da li je TT problem, ali u novostima imam samo jednu temu, pa me zanima da li je TT problem i da li se resava kada se izlogujem pa ponovo ulogujem, ili je problem mozda u necemu drugom. Hvala unapred

To ovako izgleda. [Slika: 0d5cd2a37cdffda5a3307ea80bc6621e.jpg]
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)