Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Slatra RDA

#1
Prvi dual Mesh Coil RDA (hoće li valjati bey opruge koja pritiska vatu?)



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, kinkel, Vapoholic
Odgovori
#2
Izlistan na FT-u

Mene je iskreno video naježio, dual mesh sa ~0.1ohm na mehanici. Retko posetim reddit, al iz nekog razloga me tamo uvek dočeka bar jedan post gde je neki amer "prefosirao" bateriju... Kod njih je taj kult kombinacije mehanike i dubokog sub-ohma popularan, a ovaj RDA će im, čini mi se, doći kao poručen Confused

Ko voli mesh grejač, dual bi trebao da bude bolji, i što se pare tiče, a i arome. Za mene ipak previše ekstremno, a i nije mi se svidelo to što sam probao na mesh grejaču... Ne kažem da nije dobro, samo meni ne odgovara. Ako bih imao šta pozitivno, to je veoma brzo zagrevanje (ramp-up time) na manjim snagama, primetno brže od "redovnih" grejača.

Htedoh da ostavim samo FT link, al je bilo jače od mene da ipak napišem nešto Big Grin
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007
Odgovori
#3
Mislim da je budućnost u mesh-u.
Trenutno su najbolji grejači za subohm tankove od mesh-a a kad usvrše RTA-ove sa mesh-om mislim da će biti apsolutno superiorni. Isto se odnosi na RDA(S)-ove.
Ali biće tu još puuuunoooo posla...
A ne bi me čudilo i da se Genovi vrate na velika vrata u MTL svet, jer su za duvanske arome superiorni...samo da neko pojednostavi priču i vozi Miško...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, Bolle, kinkel, Oddy, Samac
Odgovori
#4
Pu...kasno sam saznao za povratak mesha, a davno udelio Sat22, po meni br1.
...a mesh moze da se usavrsi ko i kantal, nema tu usavrsavanja vec makeup i zavlacenje ruku u dzepine.
Sve je "dodirnulo plafon".
Ostajem na zici!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • badja007, kinkel
Odgovori
#5
Kod DL RTA-ova (RDA) itekako ima mesta za usavršavanje što su i Kinezi skontali pa upucavaju veliki keš u tu priču...ubeđen sam da će mesh kad ga usavrše da izjuri naglavačke sve egzotične žice
A što se mesh-a u Gen-ovima tiče, slažem se nema daljeg usvršavanja...al ako neko pojednostavi upotrebu vratiće se na velika vrata na tržište...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel
Odgovori
#6
ja nebi zeleo da mes postane standard za mtl, nikako Smile ... uzgred, pogledao video, krece od 100w .. sumanuto.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac, vukpavlovic74
Odgovori
#7
To nikad nije bilo niti ce biti...samo pretpostavljam da ce ako rese probleme koje trenutno imaju sa mesh grejacima, postati standard za DL RTA-ove...sam sebe iznerviram kolko se nejasno izrazavam Smile
On krec'e sa 100W da bi se pravio vazan kako njegov mesh setup moze sve da izdrzi...ja ovo ne bih preko 60 W terao ni makac
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • kinkel
Odgovori
#8
Sve je ovo recycling klasičan.

Sve se vrti u krug, setite se mtl perioda pa naleta dl atomizera gde na FT nije bilo ništa sem Kayfuna klona praktično za mtl.
Sad opet isto sam obrnuto, fura se sve više mtl a dl ide mada se tu nista pametno više ne smišlja...
A obican kantal i kleptone neće zameniti nikakav Mesh, to je sigurno Smile
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)