Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: EstariolInnovation e-liquids

#1
Igrom sreće, imam priliku da probam, a i ranije sam probao neke tečnosti ovog proizvođača, pa ću ovde podeliti svoje utiske sa vama.
NAPOMENA: Svi utisci su potpuno subjektivni, a ocenjivanjem tečnosti se ne bavim, samo utiske iznosim.

Sve tečnosti su 6mg nikotina, 50/50 PG/VG.

ROYAL BLEND
Prva od tečnosti dobijenih u nagradnoj igri, probana i pre oko 2 meseca, utisak je isti i sada. Iako opis kaže da bi trebalo da se oseti badem, njega nema ni u tragovima. Ovo je u stvari kombinacija RY4 i Joyetech Camel (ili Cam, ili Cam blend, kako se god zvala) tečnosti. Nije gorka, ali nije ni slatka, rekao bih neutralna, je, i oseti se doza neke karamele, ali je pre svega duvanska tečnost. Ovo je potvrdio i kolega vaper kome sam je dao da proba. Preporučujem ljubiteljima duvanskih tečnosti koje nisu slatke, ali i početnicima, zbog dominantnog duvanskog ukusa.

JUICY MELON
Kratko i jasno: dinja. Ona narandžasta, i to lepo zrela. Ljubitelji dinje se neće razočarati, pogođen je ukus u potpunosti.

BLACK GRAPE
Malo slađa tečnost. Jeste crno grožđe, bez greške, ali me zbog te slatkoće podseća na one vašarske žele-bombone sa ukusom grožđa. Malo preslatka za celodnevno parenje, ali svakako preporuka za ljubitelje slatkiša na dijeti Big Grin pošto definitivno posle par puffova mine želja za slatkišima. Big Grin

LUSCIOUS RASPBERRY
Malina. Slatka. Bombone sa ukusom maline, ali ne preslatke, mada je slatko dominantnije od ukusa maline. Opet preporučujem svima koji su na dijeti ili žele da smanje slatko, a vole maline.

BISCUIT
Pravi, pravcati biskviti sa notom cimeta i karanfilića, koji se služe uz espreso. Dosta tamna tečnost. Ljubitelji pomenutih biskvita se sigurno neće razočarati.

GREEN APPLE
Nema tu puno da se priča, koliko god to blesavo delovalo. Prava zelena jabuka, blago nakisela ali dovoljno slatka, ne preslatka. Recimo da me najviše podseća na Greni Smit sortu po ukusu. Meni kao ljubitelju duvanskih aroma, legla je sasvim dobro, mogu da je parim i ceo dan bez problema. Preporuka za ljubitelje zelenih jabuka.

Nastavak sledi, kako mi se prazni koji tank, tako ću probati nove tečnosti.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, Oddy, Vapoholic
Odgovori
#2
Zbog prehlade koja je malo potrajala, bio sam prinuđen da odložim probe, izvinjaavam se ako je neko bio nestrpljiv.

CUBA
Kao i Royal blend, opet kombinacija duvana i karamele, ali je u ovom slučaju karamela dominantnija. Za ljubitelje ovog tipa tečnosti.

BLACK LABEL
Duvan, blag, čist i prijatan, bez dodatnih ukusa. Blago sladak ali istovremeno i blago opor. Takva nota ostaje i u ustima. Preporuka ljubiteljima blagih, ali čistih duvanskih nota.

THE HILL
Duvan sa dodatkom, recimo, nekog likera, koji je malo dominantniji od duvana. Ima tu i vanile i karamele, ali je toliko izbalansirano da se osete istovremeno. Ovo preporučujem radoznalcima. Parljivo je i sigurno će naći ljubitelje.

GOLD & SILVER

Jedva primetan duvan sa ukusom pravog, blagog ali dobro pripremljenog crnog čaja. Pod dobro pripremljenim hoću da kažem da nema onu gorčinu koja se javlja ako se čaj prekasno proocedi ili kesica predugo ostane u šolji. Preporuka radoznalcima i ljubiteljima crnog čaja.


I to bi bilo to od mene, nadam se da će biti još opisa ako je neko probao neke druge tečnosti ovog proizvođača.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)