Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vladimirkrsticGde kupovati tecnosti u Srbiji?

#21
ja se lozim na th al ...
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#22
@vladimirkrstic onda imas ruski 50mg 100ml oko 2000din u baru dobar je probao a ima i umbrella 50ml 100mg i to su ti najpovoljnije varijante iz radnje..
PS:Nista lepse bez sela i svaki seljak(za mene gospoda) ce da te ugosti i dati ti da pojedes i popijes,dok u gradu komsija ne zna ko zivi pored njega... Nemoj selo da mi diras,meni je to spasilo zivot a kad budem na Ubu javljam pa ko hoce nek svrati da vidi sta je zivot..
Izvinjavam se sto sam malo otisao iz teme ali sam slab na selo i seljake(gospoda)..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vladimirkrstic, vukpavlovic74
Odgovori
#23
@pablo Ne diram ja selo i seljake, bas naprotiv volim i postujem. Sanjam da se jednog dana vratim na selo iz ovog betonskog sranja.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • pablo
Odgovori
#24
Salim se ja,naravno da ne diras a sam si napisao da jedino od njih kupujes a da nije iz radnje.. Sve si rekao sa tim a ja dobro je pa mi je 60km selo od Bg i svaki put kad mogu odem tamo iz ovog betona i kaveza.. Pozdrav Vlado.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)