Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: BigBudDual batt. mod - preporuka?

#1
Danas mi je crkao Vaporesso Polar tj prekidac mu je vrisnuo.
Treba mi novi mod sa dve baterije ali me nista ne privlaci.
Dajte neku preporuku na osnovu licnog iskustva.
Odgovori
#2
Eleaf Invoke 220W TC Box MOD
Odgovori
#3
@BigBud šta su ti zahtevi kod moda sa dve baterije?
Odgovori
#4
Ako zelis malo, kompaktno inovativno onda ti predlazem:

- Joyetech CUBOID TAP TC Mod Box

Size: 28.0mm*41.0mm*86.0mm

[Slika: t1.jpg]

[Slika: t2.jpg]

...imas na Aliexpress-u i cena se vrti oko 25$





[Slika: d577713a5482.png]

Ako si pomalo konzervativan onda ti predlazem:

- Eleaf Invoke 220W TC VW APV Box Mod
* do sada me nikada nije izneverio!

Size: 27.0mm*45.0mm*72.0mm

[Slika: e1.jpg]

[Slika: e2.jpg]

...imas na FT-u i cena je 31.28$

Od 5:0 pogledaj,




[Slika: 4ccd3c6905f6.png]
Odgovori
#5
Aj da pomognem i dam neko svoje mišljenje. Recimo, po meni je bolje nešto više $ a imati solidno kvalitetan mod. Tu bih preporučio Lost Vape Paranormal DNA 250C.
- Odlična elektronika, sjajan u TC režimu, mnošto opcija prikaza na displeju i prilagođavanja sopstvenim potrebama, sjajan u iskorištavanju baterija. Mod koji je kvalitetno napravljen.
- Cena preko 100e, teži mod, nije baš da se nosi po džepovima, atomizeri širine preko 24-25mm prelaze okvir moda, vratanca baterije...nisu baš najsjajnije rešena.

Mod koji su @ezgeta i @Samac predložili, Eleaf Invoke, je sjajan niskobudžetni dual 18650 mod.
- Niska cena (oko $30), solidan JWEI čipset, mogućnost instaliranja ArticFoxa, veoma malih dimenzija i veoma lak mod (možda najmanji 2x18650).
- Diskutabilan kvalitet izrade, obzirom na relativnu jeftinu plastiku kućišta, platika oko 510 konekcije.

Voopoo Drag, Drag 2, Alpha One, ako možeš da podneseš kockaste modove sa ivicama koje žuljaju. Vrlo kvalitetan čip, odličan u TC-u, još bolji u VW, instant okida. Opet, dosta teški i glomazni modovi. Dragovi su takođe lako podložni guljenju i habanju.

Ne znam koji ti je budžet, ne znam šta tražiš od moda, da li TC ili samo VW, koliko ti je bitno da brzo okida, koliko ti je bitan "ramp up", do koje širine atomizere da prihvataju bez da ovi "iskaču", da li ti težina i gabariti igraju ulogu, ergonomija, ili je pak izgled najbitniji. Opet, može i dual 20700. Da li ti je bitno koliko brzo troše baterije, itd.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Samac
Odgovori
#6
Da, prilicno nepoznatih i bilo bi stvarno dobro da se krene od budzeta, pa nadalje.
Nije tesko kada imas poznate u jednacini Smile !
Inace, ja sam niskobudztni tip.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#7
Kucao sam sa telefona sto me izuzetno smara pa nisam bio previse detaljan.
Modovi od 100+$ nisu my cup of tea, jednostavno ne zelim i necu da dajem tolike pare za mod.
Polar je dobar mod, za ovih par meseci ni jedan missfire niti bilo koji drugi problem. Odlican ekran, dobar TC, kompaktan. Mozda nije najlepsi ali svakako veoma dobar mod.
Dok sam pregledavao vase predloge, sinulo mi je da sam se prilikom kupovine proslog moda, dvoumio izmedju Polar-a i Innokin Proton-a!
Totalno sam zaboravio na njega! Odgledao sam par recenzija, kojih nije bilo u vreme prosle kupovine i njega cu uzeti ali sad me muci jos veca muka a to je koju boju izabrati! Big Grin
Necu kit, samo cu uzeti mod i da imam para, uzeo bih sva tri jer ne znam koji je lepsi od kog, Big Grin
[Slika: HTB1kH1WKaSWBuNjSsrbq6y0mVXaO.jpg]
Odgovori
#8
Dobar je Proton, stvarno su sve boje lepe Smile

Eleaf Invoke je okej mod, kao i Joyetech Cuboid Tap (ima dva fire dugmeta, jedan pravi i jedan Tap Tec touch)

Arcticfox ili Myevic (ovde se sve podešava sa moda, fw apdejt ide i preko fabričkog, jedan univerzalni .bin fajl, izuzetno stabilan - šaljem na mejl po potrebi Wink ) diže mod na DNA nivo.

@Oddy, i svi - pitanje

Da li može DNA 250C sa dve baterije da radi na više od 6.5 V? 7.4 V je max?

[na primer korišćenje 2.2 Ohm micro clapton na 25 W je moguće? ]

Sony Xperia ZR
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#9
Ja sam slab po pitanju struje...i od mene ovoliko.

Ovde su tehnicke karakteristike.
Evolv DNA 250 Color
[Slika: 341826da48a5.png]

...i (kao bonus) neke teme.
[Slika: 124b68182c2e.jpg]
Odgovori
#10
Aegis legend, sad već može da se nađe za 40$...neuništiv, meni prelep, radi odlično...jedina mana - malo previše pulsira imuls u TC-u (u odnosu na napr DNA)



Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)