Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: VapoholicŠta radim trenutno

Kakva borba sa Arctic Dolphin ELUX RTA.
Mali RTA precnika 18mm i skromne zapremine od 1.2ml (mada ga na raznim mestima nude i kao 2ml?) sa finim MTL driptipom koji ima otvor 2.5mm, a neki krele od konstruktora ga sa 6 otvora od po 1mm ispod grejaca pretvori u DL. AFC otvor na bazi je vise rDL, ali onih sest otvora su ~4.5mm...mnooogo promaje.

[Slika: Arctic-Dolphin-ELUX.jpg]

Blindirao sam cetiri otvora i stvar promaju u red.

[Slika: AD.jpg]

Fino to radi nakon dorade!
Kantal Ø 0.25mm
Precnik Ø 2mm
Otpor ~ 1.5Ω

[Slika: full.jpg]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Draganchica, kinkel, Marekg, Oddy, Pukan, vladimirkrstic
Odgovori
Iiii... Živ je! Big Grin
Stigao DNA40D. Hvala @Vapoholic !
[Slika: 55f9d7a3e3462e2d6ece6e96b8ff7b57.jpg]
[Slika: bb5004bf30d0f3871baaada5d499078c.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
  • Bolle, Draganchica, Marekg, Milanez, ncholass, Pukan, Samac, taunus, vladimirkrstic
Odgovori
@Oddy lepo, lepo. Heart Kolko ti je vremena trebalo? Sta je zajebano u procesu? Kapiram da vec planiras sledeci? ^^
  • Oddy
Odgovori
Nemam pojma koliko mi je trebalo vremena... Radio sam kako sam nalazio slobodno vreme, pošto sam trebao da idem do sela zbog radionice. Zeznuto je sve kad nešto prvi put radiš Big Grin
Planirao sam drugi da pravim, al me svaša nešto ubilo u pojam dok sam ovaj radio, tako da ne znam da li ću ga uopšte počinjati.
  • vladimirkrstic
Odgovori
Nika ispituje teren na Srebrnom jezeru.. [Slika: 5762a02284a827eeadd6d48b0697d75c.jpg][Slika: a1856b9ac439450a163bf715acf50633.jpg]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
  • Draganchica, Oddy, Samac, vladimirkrstic
Odgovori
Pravio grejace i presao na deblje zice jer ne vidim vise kao pre,. i ne pomaze tu ni naocare., pa ispomazem se lupom kada menjam vatu.
Pipavo pa deformisem grejac.,strasno..

Omatorilo se i ne vidim vise kao pre te tanje zice za seup..
Presao na 24GA 6 namotaja..
Na mtl driperu 2× 035 zicu isto 6..

Pa super sve to radi na 0,5 Ohm i na male snage do 18,5 wati i ja zadovoljan..

Uplasio se i zabrinuo sam se dobro..
Inace vidim dobro sem te tanje zice.,i sta cu da radim sa vejpom i sa ta slova na telefonu kada se dodatno ostari.,
tek nemam pojma..
  • Draganchica
Odgovori
Ah, nemoj zezati @badja007, nego lepo do optometriste ili oftamologa i da vidiš kako se da rešiti Wink

@pablo kako si ti? Jel se oporavljate? Sad
  • badja007
Odgovori
Odlicni,odmaramo hvala na pitanju drug.. [Slika: f81ba05e3d935188dae73af0fcc53591.jpg][Slika: bce6b2f0c11a2788d8c3c25b94e8c5e5.jpg]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
  • Draganchica, Oddy
Odgovori
Spremanje zimnice Smile
[Slika: bfaed5d77a38ef9787dc63b69db6c0dc.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
  • badja007, Bolle, Draganchica, mejden, pablo, Samac
Odgovori
Share

Idi na Forum: