Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Problem sa baterijom

#11
jesi li proveravao nekim instrumentom ili samo na punjacu?
mozda je ispod napona to jest malo vise ispraznjena pa nece punjac da je vidi
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
#12
Samo punjačem, nažalost nemam nikakav drugi instrument
Odgovori
#13
Nahvataj nekog ortaka koji ima unimer da ti dođe na kafu i ponese ga, ili ti svrati kod njega. Smile
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • vukpavlovic74
Odgovori
#14
Ostavio sam je preko noći u punjaču na snazi 1A i pre nego što sam legao, punjač je uopšte nije konstatovao ali kad sam ustao vidim da je napunio do kraja, tako da je definitivno bila previše ispražnjena...siguran sam da nisam uradio bilo šta što bi je tolko ispraznilo tako da je sad pitanje da li je pamentno koristiti je dalje?
Odgovori
#15
@vukpavlovic74
možeš da je koristiš slobodno, ali duboko pražnjenje apsolutno skraćuje životni vek bateriji, možda je do moda.!? Imaš kod kineza unimer za 500din.Ali ispod 3.2V nevalja prazniti ako oćeš da ti traje barem godinu dana.
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)