Vejper forum
Stigla nova vejp oprema - Oblik za Štampu

+- Vejper forum (http://forum.vejper.com)
+-- Forum: Vejper zajednica (http://forum.vejper.com/Forum-Vejper-zajednica)
+--- Forum: Vejping - O svemu i svačemu (http://forum.vejper.com/Forum-Vejping-O-svemu-i-sva%C4%8Demu)
+--- Tema: Stigla nova vejp oprema (/Thread-Stigla-nova-vejp-oprema)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Stigla nova vejp oprema - pablo - 03-07-2019

@Guru i kakvi su utisci,cuo sam za 415 da su se neki razocarali a Integra kakva je..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Stigla nova vejp oprema - Guru - 03-07-2019

@pablo

415 mi se dopao na keca, probao sa onim pinom što stiže uz njega, jedna standardna rupa, praaaavi MTL, baš dobar.
Zamenio sam I trenutno koristim onaj sa 3 rupe, malo više vazduha i opušteniji cug onako kako ja volim Smile

Integra je takođe dobra, pravljena je više za rDL ali je sa ovom najmanjom rupom odličan MTL.
Stavio sam MTL clapton, na 15w puna usta arome.
Jako je tiha, skoro nečujna.
Ima nekako mekši, neutralan cug u odnosu na 415, no meni se sviđa.
Otvarao sam AFC za rDL, jako dobro može da se usteluje.

Generalno su mi oba atomizera 8+/10, ne mogu da odlučim gde je bolja aroma.
Cug je lepši na 415 a aroma možda na Integri.
Tako nekakako.
Ne znam na šta bi moglo da se žali na 415, ovaj klon ima falš vazduh ali je skroz nebitan, AFC malo labaviji dok je na Integri utegnut I nema falša.
415 bi verovatno kupio original, toliko mi se sviđa.
Na slici su vazduh postavke. [Slika: 07b42216c69b00ce54a2f83b1c353a6e.jpg]


Stigla nova vejp oprema - Oddy - 04-07-2019

Za 20-ak dana bez TN-a, protutnjalo kroz NS carinu.

[Slika: e8b78a16b49b4e637892d6d3599e9e7c.jpg]
[Slika: 9e0954a72fb8a62461648cc2122cc627.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk


RE: Stigla nova vejp oprema - vukpavlovic74 - 04-07-2019

Ultimativni ultem Smile
Odlično izgleda sa drip tipom od Bers-a. Kakav je originalni DT?
Liči mi Jorda B na Pixie RDA sa suženom komorom...može li i rDL i MTL na njemu?...dal se plastično kapče značajno manje greje od metalnog?...biće recenzija?


RE: Stigla nova vejp oprema - Oddy - 04-07-2019

Napisaću recenziju Wink
Za prvo javljanje, dosta negativni utisci. Podseća me na napucane devojke u gradu. Spolja sve to lepo izgleda, ali unutra šuplje, vuče falš vazduh, grgulja i muca umesto da razgovetno priča i ume nešto da uradi Lol
U pitanju je jeftin klon. Za original verujem da je ok upakovan i zategnut, ali ne verujem da daje bolju paru i aromu.


RE: Stigla nova vejp oprema - vukpavlovic74 - 05-07-2019

Sponzorušo-splavarka koja lepo izgleda, iznutra je šuplja i vuče falš vazduh dok grgulja...hmmm nije baš do kraja odbojno
Šalu na stranu, spaso si me, umalo ga ne poručih (mislio da prodam Pixie i da uzmem njega)...ponajviše mi se svideo zbog ultem komore/kape al izgleda da je baš lako prevariti se...
naročito je lako preći se kad te ovako muntaju

https://www.planetofthevapes.co.uk/forums/product-reviews/device-reviews/rebuildable-atomisers-and-genesis-tanks-reviews/threads/ulton-jorda-b-mtl-rda.163058/

https://www.ecigssa.co.za/review-jorda-b-styled-rda.t50318/

Pogledao i na FB-u, deset recenzija korisnika i prosečna ocena 4,9

https://www.fasttech.com/reviews/9649215-jorda-b-styled-rda-rebuildable-dripping-atomizer

Takođe i gomile (pre)zadovoljnih korisnika po raznim stranskim forumima

Ali na kraju više verujem tvom mišljenju...i to mnogo više!


RE: Stigla nova vejp oprema - Oddy - 05-07-2019

Trenutno mi je najveći problem to što je stigao sa BF pinom koji nije razbušen do kraja, pa imam 2 redovna pina i ne mogu da skvonkujem. Moram da nađem gde ću da ga razbušim.
Druga stvar je ta što je ultem kapa za nijansu šira nego što treba i vuče falš vazduh, ali on kao takav možda i ne bi bio prevelik problem (nešto lošija aroma, jer deo vazduha prelazi preko komore) da nije grguljanja od kondenza koji se stvara u prostoru gde prolazi falš vazduh.
Siva metalna kapa je ok i sa njom radi sve normalno, ali me nervira jer sam ga uzeo zbog žute kape i skvonka, a dobio sam ništa Big Grin

Za aromu i paru ću pisati u recenziji, ali kao što rekoh, prvi utisak je dosta mlak. Ljudi govore o maloj komori. Ako je u Jordi mala komora, ja ne znam šta im je onda velika MTL komora.
Opet, možda sam čudan jer mi se ni Dvarw ne sviđa, a ovaj njihov RDA me iz nekog razlika jako podseća na RTA brata.

Drip tip, sa kojim dolazi, ima otvor za DL...


RE: Stigla nova vejp oprema - vukpavlovic74 - 05-07-2019

Ni meni se Dvarw ne sviđa...
Što se veličine komore tiče, mislim da je Jorda prvenstveno rDL atomizer pa je u tom smislu komora mala (barem je većina korisnika tako doživljava)...što se MTL-a tiče, čini mi se da se na njemu može dobiti samo loose MTL a klasičan uski MTL, jako teško...da ultem kapa nije landarava (sa puno falš vazduha), lako bi mogao da probušiš rupu od 1mm na kapi + natrpavanje vate u komoru...ali sve su to polu rešenja, ovo je ipak rDL mašina
Probaj da rešiš landaranje komore debljim o Ringovima
Što se pina tiče, odmah otvaraj ticket...mada FB postaje totalni treš i mora čovek da se bije sa njima da bi nešto postigao...ali ovo je, čini mi se, suviše veliki propust da bi se ignorisao


Stigla nova vejp oprema - pablo - 05-07-2019

Meni je za sad najbolji mtl rda Poet,ima 2 opcije(za sad) za vazduh,restriktivni dtl ali bas restriktivni i jos jedan za pravi mtl(tesniji).. Inace nikako da napisem nesto o njemu ali to je zato sto nisam bas sklon pisanju(ne znam dal bih lepo to napisao i objasnio) ali @Oddy zna da sve sto imam od opreme uvek cu mu rado proslediti za recenziju..
@Oddy ovaj driper sto si uzeo na oko izgleda super a vidim @vukpavlovic74 kaze da ima ocenu 4,9 lepo si ga uklopio sa modom ali izgleda da su ga lose uradili..
Mnogo opreme sad ima i samo izbacuju nove modove,atije i jos ako ga nahvale stranci eto hajpa a kad stigne i probas vidis da je sranje..
Covek vise ne zna sta da radi i kupuje pa prodaje i tako u krug ali ja mislim da treba malo prikociti kad nadjes opremu koja ti odgovara inace dosta para moze da se potrosi na opremu[Slika: f9ad450545de771b1fa4c0ce23e47b91.jpg][Slika: f196e9a64231a5c4276240436b9906b6.jpg][Slika: 8b932c4ec608a3f06ff9cc67eada422c.jpg][Slika: 33222f741b46662c1b9be2eb9a4aecc1.jpg][Slika: 46e458ccc0d265fb6212651a14cc22bf.jpg]

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


RE: Stigla nova vejp oprema - Samac - 05-07-2019

[Slika: bb83a8c7ff24.jpg]