Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Trampa opreme?

#11
Slazem se.
When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there is a moment as you are awakening, when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • pablo
Odgovori
#12
I ja se slazem .. tramps
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • pablo
Odgovori
#13
Onda da cekamo novi odeljak ako se administracija foruma slaze Cool
When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. Sometimes there is a moment as you are awakening, when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.
Odgovori
#14
Ima neko nesto za menjazu?
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
#15
(08-05-2019, 21:07)Vejper Piše: Kad smo razmatrali koncepciju foruma prilikom otvaranja, vođeni iskustvom, odlučili smo da ipak ne otvorimo deo za prodaju, razmenu i slično, baš da bi smo izbegli probleme kao što su rasprave članova ko se kome prvi javio, da li je javno ili privatnom porukom. Problem da li će neko ispoštovati dogovor ili ne. Problem opisa proizvoda. I tako dalje.
Smatram da bi prilikom razmene moglo doći do još većih problema u smislu usklađivanja vrednosti predmeta, ne samo finansijski nego i očuvanosti.
Forum i administracija ne mogu nikako sprečiti zloupotrebu ukoliko bi do nje došlo, kao i probleme koji bi se mogli javiti kao posledica.

Lepo je što je nekoliko članova odlučilo da bi ipak trebala da postoji trampa opreme preko foruma, ali na žalost, administracija i dalje nije ubeđena da bi ovo bila dobra ideja... Možda zato što se niko nije ni potrudio da objasni zašto da? Smile
[Slika: sig.php?start=2016-05-01&rate=30]
Odgovori
#16
Ja mogu da objasnim kada sednem za računar...

U principu, jednostavno je.

Ti imaš to i to, ja to i to, razmenimo, probamo, ostaje kod tebe, vracas, koristis neko vreme ili trajno ostaje razmena.

@Oddy meni jednom slao Zetu, ja njemu Mini Berserker... I ostalo tako...

Neko moze da proba nesto sto bi kupio i lakše bi znao na cemu je, da li mu treba ili ne...
Trying to stay sane is a life time hobby Good
Odgovori
#17
Kupoprodaja, zamena...

forbidden
vietato
запрещено
verboten


[Slika: tenor.gif]
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Djiva
Odgovori
#18
Моје мишљење је да не треба никаква трампа, мењажа, понуда и потражња.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)