Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyStoni tenis

#1
Ha! 2 vejpera našla sport za ove hladne zimske dane. Što je najbitnije, našli smo i mesto Big Grin
Ostao problem alata, al se i to da rešiti, tako da je danas stigao moj Cool

[Slika: rLthLPc.png]

a pošto me je gospodin @Bolle i ovako u prvom nastupu odrao 6:0 u partijama, njemu ne treba Tongue
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Djiva, kinkel, nikola, vukpavlovic74
Odgovori
#2
Hoću i ja da me pobedi neko

[Slika: 8168a0206dcd3777860f4e9affdb747f.jpg]

Ps: defanziv sa Tibhar Speedy Spin
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Pukan, vukpavlovic74
Odgovori
#3
Ja sam trenutno baš n00b. Možda se kroz nekoliko nedelja vratim na nivo iz osnovne škole dok sam trenirao, ali sumnjam Big Grin
Ne znam da "lopatam", tj od početka sam učen na spinove i "lepljive" gume. Mesto koje smo našli ima ok sto, ali baš loše rekete. Zato sam rešio da uzmem nešto za početak pa ću da vidim kako će dalje ići Confused
Nema nekog izbora za zimske dane, tako da je stoni tenis legao kao kec na jedanaest Big Grin
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Djiva, pablo, Pukan
Odgovori
#4
Svaka čast momci. Za pohvalu. Dobra oprema za "reketiranje"

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy
Odgovori
#5
Ajoj @Oddy stigla mi moja katana iz ‘89...

[Slika: 7262594cac6e40b4c8b31e255f886149.jpg]

Džabe si krečio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#6
Stigao mač!
Auuu gume, al je umrla Confused
Sriver...da, da...igrao i ja nekad sa istom Good3

Mada iskreno, šta će ti reket, igraj samo šakama dok se ne popravim Lol
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle
Odgovori
#7
Off
@Bolle
El to Hajzenberg u Dwarwu? Big Grin
On
Ja kad sam igrao stoni tenis, to je bilo "da vratim preko mreže dok se protivnik ne zaj**e" Lol
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Djiva, Oddy, Pukan
Odgovori
#8
Off

Jeste, jeste, nisam je sad odavno koristio... Skroz sam je zabašurio i prešao na Red Astaire već duže vreme... Big Grin

On

A ja moram @Oddy -ja na priču sad da dobijam kako je nabacio taj besan reket... ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#9
Ја сам и заборавио како се игра....задњи пут давне '88-9.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
Odgovori
#10
Onda si kao stvoren da nam se pridružiš, još si blizu, a još i dobrodošao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)