Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Dvarw MTL RTA

#21
Samo vreme može to da reši... Wink

Samo tvoje povlačenje kakvo je, grejač podignut-spušten, koji je grejač u pitanju, količina vate, oslanjanje vate na komoru, koji reducir u odnosu na snagu podešenu itd. itd...
Odgovori
#22
jedan prijatelj mi rece da je to mozda zbog toga sto je ovalna rupa za tecnost ,a ne ona mala okrugla(kao kod v1)
chein vejpujem (ako se razumemo,strasno vucem po vise puta Smile ) grejac nit podignut nit spusten , vatu sam isekao racimo da viri nekoliko milimetara od baze ( ko ce oko ovoga da se sporazume bez videa),naslonio sam vatu na rupe za tecnost ,reducir 0,8mm ,snaga oko 12w.
promenio sam grejac ,ocistio sve od tecnosti i nema problema sad ali tako je bilo i pre al na odprilike 7 dana komora se napuni tecnoscu pa cak procuri i kroz ceo dek pa grgolji imas utisak u kanalu za vazduh sto i jeste izgleda . zbrda zdola pisem ovo i nalupetao sam se mozda Smile
btw.ovi iz KHW mods vise ne prave verzije manje od 9 (batch) ili kako mi to zovemo v1
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#23
Cenim, opet da ponovim cenim, da bi tu bio valjan grejač od 2.5mm prečnika... Malo je, po meni, kontradiktorno to, ovalna rupa i reducir od 0.8mm, ali zato i kažem, vreme će to sve izlečiti... Eventualno probaj i da ne viri vata tih nekoliko mm... Samo probavaj... Kez_02
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez
Odgovori
#24
gde da nadjem round rupu ? ima na FT ceo primerak ali uz njega ne ide reducir od 0,8mm ,a ne znam da li bi ovaj sto imam pasovao
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#25
U suštini tebi bi trebao sa celog tog primerka samo prsten taj sa rupicama (dimnjak - chimney), koji bi prebacio kod tebe, ali verujem da bi i tvoji reduciri odgovarali na tom novom primerku, tako da bi samim tim došao i do dodatnih delova i eventualno mogao da probaš veći ili manji tank, ako već nemaš dodatni... Imaš original dimnjak za 8e plus još ne znam koliko je slanje, ali cenim da za te pare na FT-u možeš uzeti ceo atomizer...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Oddy
Odgovori
#26
imam onu verziju sa tri tanka ,koristim onaj tank od 2ml. evo upravo hteo da ti posaljem pp sa jednim pitanjem ali vidim da si se javio ovde pa da onda pitam javno (mozda je blam sto ne znam to ) - kako se ogleda razlika u vejpu u toj razlici - oval - round hole chimney ? natapanje to mi je manje vise jasno ,a jel tesniji cug ma reci mi sve o tome molim te
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
#27
Dobri moj Milanez, nema ti tu neke preterane filozofije... Ovalne rupe su ti za iole veće snage kako bi samim tim ati imao veće iliti bolje natapanje i obrnuto, što se tiče okruglih rupa na dimnjaku... Cug ti u ovom slučaju dolazi tj. prolazi kroz reducir i sa njim šteluješ kako tebi odgovara...
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez
Odgovori
#28
pa da .tako nesto sam i mislio ali svakakve informacije pa ne znam . btw uzeh da probam po tvojoj sugestiji grejac dia 2,5mm ,do sada sam pravio dia 2 mm . ss316l ,0,255mm samo neznam kolko namotaja al to cu onako po estetski . znaci nista ne pitam ,samo kazem . hvala Bolle Smile
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle
Odgovori
#29
Ајде и овде копи пасте.
И ја тај проблем имам, па сам га расклапао у по цуга да видим шта је и установио сам да му се кондез слива доле у кадицу на бази.....кад крене да гргољи, окренеш га наопачке и стресеш га пар пута, евентуално мало усник обришеш и тераш даље до следећег гргоља. Пробао више димензија грејача и дебљина жице и исто се појављује.....сад ми паде на памет да нисам пробао да мењам количину вате....пробаћу и то отом потом.
Ај још дварвиста да каже своје искуство.

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Milanez, Oddy
Odgovori
#30
Kod mene ulete V2 MTL, 5ml.
Reducir 1.2mm,vatu natrpao pre nego što sam stavio komoru, nisam ni gledao kako se vikuje lol

Zagrgoljio par puta na početku i evo od juče 5ti tank, radi sve, fercera extra, no grgolj.
2mm ID grejaca, 0.35 kantal, 1.07 Ohm.

TH dobar, aroma dobra, pare ima fino, podseća na Rose V2s a jos više na Hussar RTA sa 1.3mm pinom.

Jako zanimljiv, prost i jeftin (bio mi je ružan, sada baš i nije Smile ). [Slika: d92be9add585d33f22d7977472190637.jpg][Slika: 03a2ff360ad7d83367adb2cdb55619bc.jpg]
Trying to stay sane is a life time hobby Good
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, nikola, Oddy, vukpavlovic74
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)