Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: OddyReview Dvarw MTL RTA

Ајд да кажем реч о овом атомизеру. Попарено из њега један танк, највећа верзија. Смотао сам 0,32 кантал на 2,5мм 7 пута изнад најмањег редуцира који сам добио (од 3) уз њега. То је "цуг" који ми одговара, тх мало јачи него код осталих....арома у рангу са осталима које ја користим, за нијансу лошији од руже и феноменона, у класи са хастуром и готанком. Смућкано 8 мг никотина у 50/50 са 3% ФА Зепола.[Slika: 6280b47e7a38e374d4d9efd75f955c92.jpg]

Послато са Леново К6-Ноте уз помоћ ножног палца!
[-] Ovaj post su pohvalili:
  • Bolle, Oddy, Pukan, Vapoholic
Odgovori
Ne bilo ti teško... Shodno tome da ne znam da li su ti na prstenu komore ovalne rupe ili okrugle, mada u svakom slučaju, probati neku tanju žicu tipa 0.25mm, prečnik grejača 2mm plafon pogotovo sa najmanjim reducirom koji koristiš (koji je kod tebe od 0.8-1.2mm), 5/6 namotaja i grejač što bliže rupici...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
Видећу, само да ми се прво запрља овај грејач.....ништа ја ту не дирам док не дође време чишћења

Odgovori
Naravski, naravski... Barem nešto što možeš sportski da odradiš, a to je, da samo malo grejač pritisneš odozgo... Ali baš samo malo...

Odgovori
Како мислиш да га припушим одозго? Да га спустим доле ближе редуциру или да га спљоштим одозго?

Odgovori
Da ga spustiš dole bliže reduciru... Ali bukvalno, samo ga pipni odozgo...

Odgovori
И овај што је у њему је на милиметар од редуцира

Odgovori
Bolle ,kakva je razlika grejac blize -dalje od rupice?ozb

(02-09-2018, 14:15)Oddy Piše: @Milanez

Citat:Nije neki trošak (od 5 do 7 dinara po komadu) i mogu da se naruče pojedinačno sa ovog sajta, poštarina 240 dinara: 

http://www.polilasshop.com/index.php?rou...path=3_106

Kvalitet ovih gumica u odnosu na kineske je neuporediv. Ne bih upotrebio izraz da je rad atomizera "drastično" popravljen ali sa sigurnošću mogu reći da je verovatnoća da vam atomizer procuri sa ovim gumicama skoro pa nikakva.

NAPOMENA: Sve ovo sam saznao zahvaljujući kolegi Bot_SD.

ne znam da li gresim sto citiram ceo post al dobar je i ima korisnih informacija .narucio sam od pomenute firme 16x1mm i nisu odgovarali ,nije hteo prsten ,betovski receno ,da bucne u bazu ...dek ,kako li se to vec zove(znaci prevelik ) ,a narucio sam taj od 16x1mm jer na sajtu za original pisu te dimenzije) .u polu-ochaju reko aj da probam 15x1 mm i on radi ok+. btw gumice su dosta cvrsce od onih sto dolaze uz ovaj moj klon(vezija na ft sa tri tanka)
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
  • Bolle
Odgovori
(23-09-2018, 20:45)BobanNB Piše: И овај што је у њему је на милиметар од редуцира

Zato i kažem... Puno je...

@Milanez

Standardna je razlika, što se kaže... Što je bliže grejač rupici/reduciru iole je bolja aroma i slabiji th i obrnuto...

Nego, što odlikuje ovaj ati je ta, da za razliku od ostalih, je znatno niža komora i bukvalno svaki mrc vate (količina, postavljanje), grejača (vrsta, visina), vrsta reducira, snaga na kojoj se pari, ma sve se oseti... I to znatno...

• alfini0507, Milanez, Vapoholic
Odgovori
(06-08-2018, 13:25)Oddy Piše: Dvarw MTL RTA V1 (FT Clone SKU: 9646050)

E sad, kad smo kod ovih reducira i kostrukcijskog rešenja, dolazimo do problema sa kojim sam se susreo. Naime u komori uvek ima i uvek će biti bar malo tečnosti. Da li zbog kondenza ili se manja količina jednostavno slije sa pamuka, ali je činjenica da je uvek ima. I ta tečnost nađe način da se skupi oko reducira. Rupa za vaduh na reduciru je izdignuta, ali reducir upada u svoje predviđeno mesto u deku i tečnost nekako prođe između reducira i deka i sa donje strane reducira remeti protok vazduha.
Da se razumemo, nema curenja kroz otvor za vazduh napolje iz atomizera, nema grgoljanja, ali ima taman dovoljne količine da remeti protok vazduha koji nije tečan, bar nije na 1.5mm reduciru i još gore iskustvo sam imao na manjem 1.2mm (2mm i 2.5mm nisam probao jer je previše vazduha za moj način MTL parenja). Vazduh bukvalno ima zvuk tihog škripanja. Nije zviždanje, nije pištanje, nego škripanje i "secka".
Ma koliko se trudio da napravim različit setap, sa grejačem spuštenim tik iznad reducira, ili ga podigao solidno iznad. Razne akrobacije sa postavljanjem vate i krajevima da prolaze kroz otvore za tečnost (kao kod Ruže V2) ili iste te krajeve vate postavljao iznutra u obliku "П" kada se gleda profilno ili u obliku "S" kada se gleda odozgo da se naslanjaju na unutrašnji zid komore, uvek sam dobijao isti rezultat.

[quote="Oddy" pid='1265' dateline='1535894122']
@Milanez
i ja imam problema takvih da se napuni komora tecnoscu i grgolji .probao sam sa vise vate i resi se problem ali posle ponovo se komora napuni tecnoscu i grgolji . jel neko resio to ?
Хлебождер
Rock on neo rockers, rock on
Odgovori
Share

Idi na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)