Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: mix1981Pozdrav vejperi

#1
Pozdrav svima na forumu,ja sam nov i na forumu i u "svetu vejpera" Smile ..bio sam pusac daleke 2011 god..ostavio cigarete bez problema i nikad nisam pozeleo da zapalim..zadnjih godinu dana pusio sam nargilu,ali bez nikotinske ukuse..oko 2 nedelje imam mali SMOK NOVO 2,koji smo uzeli ja i devojka cisto iz neke probe i zadovoljni smo,za sad..citam forum,ok je,ima dosta da se uci,voleo bi kasnije da uzmem nesto bolje..ukusi koje koristimo su bez nikotinski,i nemam nameru da menjam..cigarete su mi se zgadile,a pusio sam 3-4 pakle dnevno...znam da zvuci neverovatno ali tako je bilo..i ostavio u jednom danu,bez problema,tako da do dan danas nisam skontao kakav sam pusac bio i zasto sam uopste i pusio Smile...uglavnom jos jednom pozz svima...
Odgovori
#2
Poz i dobro došao!
Odgovori
#3
Pozdrav... Bye
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)