Ovaj forum koristi kolačiće (cookies)
Ovaj forum koristi kolačiće (cookies) za čuvanje vaših podataka prijave, ako ste registrovani, kao i podatke vaše poslednje posete, ukoliko niste registrovani. Kolačići (cookies) su mali tekstualni fajlovi koji se čuvaju na vašem računaru. Kolačići koje je postavio ovaj forum se mogu koristiti samo na ovoj internet lokaciji i ne predstavljaju bezbednosni rizik. Takođe, kolačići na ovom forumu prate određene teme koje ste pročitali, kao i kada ste ih poslednji put pročitali. Molimo Vas da potvrdite da li prihvatate ili odbijate ove kolačiće.

Kolačići će biti sačuvani u vašem pregledaču (browser), bez obzira na izbor, kako bi sprečio da vam se ovo pitanje ponovo postavi. Postavke kolačića možete u bilo kojem trenutku da promenite, koristeći link na dnu stranice.

Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thread Contributor: vukpavlovic74Joyetech RFC Riftcore Duo Atomizer

#1
[Slika: joyetech-rfc-riftcore-duo-rda-1.jpg]

[Slika: joyetech-rfc-riftcore-duo-rda-4.jpg]

[Slika: joyetech_rfc_riftcore_duo_rda.jpg]

Navodno revolucionaran atomizer, koji ima RFC grejače od specijalnog metala koji imaju trajnost neverovatnih milion puff-ova. Iako piše da je RDA, u pitanju je igra reči - Rebuildable Duo Atomizer (Duo zbog dve RFC grejne pločice). U pitanju je RTA, s tim što nema pravljenja grejača, već sami jedino menjate vatu. Punjenje je odozgo. Uz atomizer se dobija metalna pločica, koja odredjuje idealne dimenzije vate, koja se stavlja izmedju pločica.
Pomenuti grejači su navodno ocenjeni kao jedan od najsigurnijih vape materijala, od strane nezavisne laboratorije u USA. RFC grejači su zapravo pravougaone pločice sa rupicama za ventilaciju i imaju osobinu da se čiste sami od sebe - zvuči lepo ali zapravo treba uraditi dry burn prilikom menjanja vate. Preporuka proizvodjača je da se RFC pločice ne skidaju sa deck-a, ukoliko ne mislimo da je potrebno da se zamene. Vazduh dolazi odozdo iz više pravaca. Trenutno nije moguće koristiti kontrolu temperature jer je sastav grejača nepoznat. Dimenzije su 36 x 39 mm (obzirom da je dosta nizak pitanje je hoće li biti spit back-a). Drip Tip samo liči na popularnu Kobru a zapravo je u pitanju Saće Smile
Da li je u igri još jedna neuspela vape inovacija ili ćemo stvarno baciti žice u kantu, ostaje da se vidi.
Lični utisak - gledam video snimke i čini mi se da moj Avocado baca više pare na 20 W nego gorepomenuti revolucionar na 50W, ali kamera ume da prevari...



[-] Ovaj post su pohvalili:
  • bgdtanja, Bolle, Dart Vejper, kinkel, Oddy, Pukan
Odgovori
#2
Lepo je videti da neki proizvođači rade na inovacijama koje nisu samo inovacije načina na koji se grejač pričvrstiti na dek i kuda će vazduh ulaziti. Ipak, inovacije ovog tipa retko kada prolaze iz prve, budu zaista kvalitetno rešenje i daju ozbiljne rezlutate. Moje neko zapažanje, voleo bih da grešim.  Smile
Što se količine pare tiče, Joyetech RFC Riftcore Duo Atomizer grejač greje natapajuči materijal sa dve strane i ne obmotava ga u potpunosti kao redovni grejači od žice, pa je to verovatno i posledica o kojoj vukpavloci74 govori.
Od svega, najviše me brine deo "sastav grejača nepoznat". Super što je neko uradio istraživanje i jasno mi je da se boje krađe patenta od strane drugih proizvođača, ali mi podatak i pored toga ne uliva poverenje (gledam u NCR RDA i SST aluminum nitride).
Odgovori
Share


Idi na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)